SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jądra!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
Witam!Wieć tak zaczne od tego ze mam juz prawie 17 lat,jakies poł roku temu przeszedłem operacje na żylaki jąder 3 stopnia,no i przechodząc do preoblemu na moim lewym nasieniowodze na tej niteczce jest guzek wielkosci około 3-4 milimertów,worek moszny przej jakies 3 miesiace zmienjszał mi sie powoli po czym znów zaczyna być wielki,raz na jakis czas te jądra mnie pokuja pobolą i to jakąs minute dwie,czy wie ktoś co moze oznaczać ten guzek i czy moze doprowadzić to do niepołodności.Prosze i szczere odpowiedzi i jeżeli ktoś ma pisać głupty to z góry dziekuje,przypominam ze jeszcze za miesiac mam wizyte u lekarza.PZDR

Dawid;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bez usg można tylko spekulować...
W tym wieku miałeś już operowane żylaki?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
byc moze znowu zylak powrozka nasiennego.... niestety ta przypadlosc dotyka 15-20% populacji

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 268
No krzykacz miałem a co w tym dziwnego lekarze mi powiedzieli ze wiecej własnie młodierzy na to choruje niz osób starszych

Dawid;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
kurcze ja mam cos podobnego bylwm u urologa na usg nic nie wyniuchal ja mu powiedzialem ze cos takeigo wyczowam ale on powiedzial ze to moze byc wlasnie zylak no nie wiem chyba pojde jeszcze raz na to usg ale pewnie on tam mosisal to dobrze zrobic to jst niemozliwe ?!? co wy o tym sadzicie hmmm albo zylak jak mi mowil albo jakies inne gowienko mam nadzieje ze to nie rak ale on mi tez robil usb przy brzuchy tak ze pewnie by zobaczyl jakies nieprawidlowosci juz sam nie wiem czy dac sobie spokoj czy jeszcze odwiedzac lekarza:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 256
Witam. Wybaczcie, że nic wartościowego nie wnoszę do tematu, a tylko mam pytanie. Jak długo po oprracji takich żylaków nie można trenować???? Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ale, kotleta odgrzales...
Zaloz nowy temat !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-26 16:33:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alergie

Następny temat

POTRZEBNA POMOC DLA DZIECKA!

WHEY premium