SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotoniki. Warte pieniędzy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3836
Jak w temacie. Czy izotoniki poprawiają coś jakość treningu i wpływają pozytywnie na organizm? Są warte wydania na nie pieniędzy? Jeżeli tak to jakie są najlepsze jakościowo/cenowo?

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7308 Napisanych postów 146923 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172924
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 424
W umiarkowanych ilościach nie zaszkodzą na pewno, a jak lubisz to pij. Sprawdzaj sobie stosunki węglowodany/w tym cukry i bierz najkorzystniejsze na zdrowie.

Wnioskuję, że skoro się o to pytasz to chodzi ci o takie masówki w hipermarketach jak powerade, gatorade, 4move, oshee itp?

Zmieniony przez - Fanat1c w dniu 2012-06-17 21:21:15

"Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn." Arystoteles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3836
Nie, nie chodzi mi o to. Chodzi mi o izotoniki uzupełniające minerały, typowe dla osób o podwyższonej aktywności fizycznej.
.. W umiarkowanych ilościach nie zaszkodzą na pewno, a jak lubisz to pij. "
A co w nich ma mi zaszkodzić? Mogę i polubić wodę a wyjdzie mi 5x taniej niż te izotoniki. Pytanie dotyczyło czy ich spożywanie poprawia efektywność pracy na siłowni i poprawia zdolności wysiłkowe organizmu. Regeneracja jest bardzo ważna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, o to mi chodziło. A jest coś lepszego cena/jakość niż IsoActive od Activlabu czy to jest ok?
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6725
izotoniki to najlepsza opcja przy treningu wytrzymałościowym o wysokiej intensywności biegi, rower itp . przy opcji siłowni kilka razy w tyg i treningu typowo masowego myśle że nie warto bo wiekszych różnic nie odczujesz od wody chyba że twój trening ma wysoką objetośc i skupiasz sie na wytrzymałości i rzeźbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6725
w skrócie - wieksza intensywnośc wieksza potliwośc wieksze zapotrzebowanie na minerały które wydalasz z potem i izotoniki je usupełnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1415 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150814
Napisz może co ćwiczysz, ile , jak często i na jakim poziomie wytrenowania a podpowiemy czy warto.

izotonik niskim kosztem możesz zrobić samemu - zrób roztwór, który będzie zawierał 0.3% sodu i 4% glukozy. Działanie lepsze niż większość napojów izotonicznych, tylko smak gorszy. %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70678
faftaq a magnez, potas, wit?
To nie jest az tak droga rzecz by bawic sie w domowe zamienniki moim zdaniem, majac np 3 treningi w tygodniu, izotonik <1zl to tygodniowo max 3zl wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ćwicze 4x w tygodniu splitem 2x partia. pon,wt,czw,pt. w pon i pt duza intensywność treningu we wt i czw trening " lżejszy "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na ostrą rzeźbę i wyżylowienie na redukcji

Następny temat

cm3 + witaminy z Olimpu

MenS