SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
nic nie kombinuj tylko jedz sam izotek.
3-4 miechy i wszystko bedzie elegancko wygladalo.
poki co musisz to po prostu przetrzymac.
bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Chłopaki nie planujcie na oko tylko jak już robicie na własną rękę to zróbcie to porządnie. Dawka, która powinno się przyjąć to 150mg x Waga Twoja i wyjdzie wam łączna dawka, którą musicie przyjąć

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawka aktualnie 60 mg i wyladowalem w szpitalu... skutki uboczne masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1250
poczytajcie o klimacydzie T chyba tak to się pisze jest to antybiotyk, mi w tydzień zmienił całą cerę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
WodazLidla
dawka aktualnie 60 mg i wyladowalem w szpitalu... skutki uboczne masakra


opisz co sie stalo ze wyladowales w szpitalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 miesiace na izo jak juz pisalem , na paczatku 20 mg , potem 60 ,
poszedlem do dermy a ona skierowala mnie do gdanska na akademie na odzial
strupy te ciezko sie goja ( jakas pielegniarka stwierdzila ze wgl one sa nie potrzebne bo tam pod nimi jest ropa)
mowili zebym dzis izo nie jadl , jutro ordynator stwierdzi co dalej , dali mi tylko jakis antybiotyk

powiedzieli mi ze jestem 3 osoba z takim przypadkiem tutaj...

skutki uboczne ciezkie
- bole stawow
-plecow
-oslabienie ogolne
-boli oko
-suche usta

Zmieniony przez - WodazLidla w dniu 2013-11-27 16:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Mialem to samo, przeczekalem, problem zniknal. Nie ma co panikowac, bedzie dobrze, niestety czasami jest taki proces gojenia sie ran , izo bardzo do wydluza, nawet po skonczeniu brania miesiacami. Bez paniki, bedzie ok. Antybiotyk nic nie da, lekarze graja teraz w loterie. Badania krwi Ci zrobili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, przed chwila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Ok, HLD i LDL bedziesz mial wysrany, aspat alat i pare innych rzeczy, ale nie panikuj, bedzie ok. Pozatym jakie skutki uboczne CIe mecza i dlaczego skoczyles z 20 na 60 odrazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoczylem bo nie bylo efektu a do pracy nie chodzilem i na treningi i myslalem ze zdechne jak ta krew/ropa lala mi sie na posciel ciagle,,,
skutki uboczne ciezkie
- bole stawow
-plecow
-oslabienie ogolne
-boli oko
-suche usta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masa siła pytanie o wino

Następny temat

Primabolan a stawy

WHEY premium