SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwaly hit worek bokserski

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Hej, słyszałem że interwaly ti lepszy sposób na zrzucenie kg przy redukcji niż bieganie długo dystansowe. I teraz mam pytanie do was mianowicie, posiadam dietę na redukcję masy chciałbym zacząć z intrwalami ale w zime interwaly w stylu sprintu truhtu etc. odpadają posiadam worek bokserki oraz rękawice w silowni w domu, czy trening interwalowy na worku treningowym jest tak samo skuteczny co interwaly biegajac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A masz jakąś technikę uderzeń czy zamierzać bić w worek bez składu i ładu? Bardzo fajnie mogą się sprawdzić interwały w stylu 20s pajacyki 20s burpees.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Nie mam żadnej techniki tylko ciosy proste, nie mam żadnego pomysłu na interwaly zima i to jest problem jakieś propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Więc dałbym spokój z workiem, bo za miesiąc przyjdziesz z problemem, że bolą Cię nadgarstki lub coś innego się stało.

Tak jak napisał Viren Pajacyki + Burpees

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Jest to tak samo efektywne co bieganie? I interwaly bezpośrednio po treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz na siłowni. Proszę o porady.

Następny temat

Zastój ;)

WHEY premium