SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwały z samego rana

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
Witam,
szybkie pytanie.

Jak wiadomo nie należy robić biegów interwałowych na czczo bo pali się tkanka mięśniowa. Czy dobrym pomysłem jest pobudka o 4.30 - miseczka płatków owsianych/musli na mleku + kawa, pójście dalej spać i wstanie na biegi o godz. 6.00 ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie jest to głupi pomysł ale chyba prościejszy i skuteczniejszy będzie np taki:
Wstajesz rano wrzucasz dużą dawkę Bcaa +Glutaminę w sporych stężeniach powiedzmy ok 8-10g Bcaa + 10-15g Glutaminy idziesz biegać wracasz i jesz bardzo konkretnie zbilansowane śniadanie.
Bcaa i Glutamina działają jako antykataboliki nie powodując reakcji związanych z insuliną co pozwoli Ci mocniej "zmusić" tkankę tłuszczową do spalania.
Testowałem ten sposób.
Pozdrawiam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
Dzięki, SOG oczywiście za odpowiedź.

Tylko ja nie posiadam nigdzie tkanki tłuszczowej do zgubienia.
Choć Twój sposób jest prostszy to jednak jest związany z pewnymi kosztami, na pewno go w przyszłości rozważę, może nawet za miesiąc czy dwa, ale aktualnie nie mogę sobie na to niestety pozwolić.

Także mój pomysł jest okay?
Czy jest jakiś inny naturalny lepszy sposób?
Inna pora dnia odpada, im wcześniej tym lepiej (do tej pory biegałem o 5-tej na czczo, ale długodystansowo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Prostrzym nieco sposobem byłoby bieganie późnym wieczorem
Wtedy posiłek jadłbyś ok 1h przed biegiem
zostałoby tylko zbilansowanie posiłku po biegu i spisz spokojnie do 7 rano:)
Pozdrawiam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Podziwiam cię,że jesteś gotowy na takie poświęcenia, naprawdę . Ja nie mogłabym się na to zdobyć. Dla mnie wstanie o godzinie 6 jest jakaś "mission imposible":0 No niby jak trenujesz rano masz potem dłuższy dzień,ale naprawdę trzeba być zdeterminowanym żeby móc wytrzymać taki rygor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Albo pracować przy okazji ja prowadziłem treningi o 6 często trenując z tą osobą.
Miałem trochę łatwiej z motywacją:)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
To jest tak, że pracuję również nad silną wolą. Pomoże ona mi zarówno w życiu jak i w ringu, a czy zdeterminowany jestem? Na pewno w jakimś stopniu, ale ambicje są to i motywacja jest ;)

Marcin4_, póki co jednak wstaje 4.20, troszkę płatków owsianych na mleku i o 6 już na stadionie, na szczęście nie jest uciążliwy ten posiłek podczas biegania :) a wieczór jak na początku pisałem odpada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza firma deskorolek.

Wiecej