SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwały na mase +

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
siema Ziomale !;)
mam takie pytanie mianowicie jestem na masówce i trochę mnie zalało. moje pytanie jest takie co sądzicie jak bym zrobił tak ;);;
posiłek pełno wartościowy następnie trening siłowy (na siłowni)następnie BCAA następne interwały następnie posiłek WW + białko /..
moja dieta jest na dodatnim bilansie kalorycznym ,. czy przez takie coś spale nieco tłuszczu , nie chce narazie robić takiej 100% twej odcinki tylko tak trochę bo idzie zima i trza masować dalej ;)

Zmieniony przez - kiwala999 w dniu 2013-09-16 17:00:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
dodam ze trenuje pięć razy w tyg od wt.soboty//.. i po kazdym treningu siłowym chciał bym dodać interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Trening siłowy + interwały 5 razy w tygodniu to zły pomysł - możesz się zajechać. W ogóle interwały zaleca się robić w DNT a co dopiero od razu bezpośrednio po treningu. Spróbować można, ale musiałbyś zmniejszyć intensywność treningu siłowego.


Zmieniony przez - Zielin w dniu 2013-09-16 17:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
wiem ze ''poprzeczka jest wysoko postawiona ''ale jak by nie była to nie miało by to sensu,. ;) myślę ze 30-40 minut interwałów mnie nie rozwali ;). chce sie dowiedzieć czy to ma wg. jakiś sens , wiem ze rozkręci mi bardziej metabolizer ale czy tłuszcz bedzie w jakimś stopniu sie palił ..?;;/ . w DN nie dam rady bo te dni są w 100% postawione an regeneracji . co tym sądzicie ?;..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
2x w tygodniu maks,jeżeli mówimy o "masie".

Dopracuj miskę,bo tutaj jest klucz.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-09-16 17:37:20

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
a jak mam zamiar robić po kazdym treningu a siłowym interwały to co wtedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
interwały 30 minutowe . 2 min szybko , 3 minuty truchtu .. proszę o wasze opnie czy ma to sens / chciał bym troche spalić tłuszczu i jakoś podkrecić metabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Nie ma sensu , 30-40 interwałów ? Po siłowni to jaki ten trening ma być że będziesz miał siły robić tyle interwałów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Interwały to 10-15min.Szybko i intensywnie.40 minutowe człapanie to nie interwały.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zamień te interwały na aeroby, a rzeczywiste ciężkie interwały rób jak wyżej wspomniano dwa razy w tygodniu- jak już chcesz probować zawsze coś dokładać po siłowym, ew. dołóz właśnie intensywności w treningu siłowym bo wynika z tego, ze nie jest zadowalająca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Co to za interwały które chcesz robić przez tyle czasu. Zrób 10 min ale konkretnych jak będziesz miał efekt na wymiotowanie to wtedy możesz iść do domu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split - priorytet na klatkę

Następny temat

Rzeźba brzucha

WHEY premium