SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja wyników

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Witam zacznę od tego,że jestem na cyklu niecałe 4 miesiące leci testosteron 250mg e4d.
Zrobiłem sobie jakiś czas temu morfologie w której wyszły mi podwyższone leukocyty, niestety nie zrobiłem wtedy dodatkowych badań typu CRP i OB. Dziś odebrałem świeże wyniki morfologii i leukocyty dalej są podwyższone. Jak myślicie czy leukocyty mogą się podnieść od tego,że jestem na cyklu czy szukać przyczyny gdzie indziej ?
Aktualnie CRP i OB w normach. Pierwszy screen z wynikami data 2017-09-07 drugi z dzisiaj.

1. WIEK:22
2. WAGA:87
3. WZROST:179
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:
-udo:66
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:









Zmieniony przez - introduction w dniu 2017-11-20 18:49:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15959 Napisanych postów 17979 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196049
Hematokryt bardzo wysoko. Zbadaj
d-dimery. Wrzucilbym acard
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
acard bezwzglednie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Wrzucam polocard to chyba to samo co acard ? A co z tymi leukocytami ? Jeszcze dodam tylko,że nawet jak nie byłem na cyklu to już wtedy miałem problemy z hemoglobiną była pare oczek zawsze ponad norme.
D-dimery badałem 08-19 i były w normie.


Zmieniony przez - introduction w dniu 2017-11-20 19:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Leukocyty moga byc podwyższone przez sterydy ale nie zawsze. Jednemu się zmieni drugiemu nie. Z drugiej strony może to też świadczyc o stanach zapalnych albo wirusowych ,ale to byś odczuwał. Wolisz testa krwinki czerwone trochę się kumuluja. poziom hematokrytu do branego testa jest adekwatny .teoretycznie zawsze będzie ponad norme (chociaż ja nie mam)
Tak może być polocard a nawet aspiryna 100mg/ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
introduction
Witam zacznę od tego,że jestem na cyklu niecałe 4 miesiące leci testosteron 250mg e4d.
Zrobiłem sobie jakiś czas temu morfologie w której wyszły mi podwyższone leukocyty, niestety nie zrobiłem wtedy dodatkowych badań typu CRP i OB. Dziś odebrałem świeże wyniki morfologii i leukocyty dalej są podwyższone. Jak myślicie czy leukocyty mogą się podnieść od tego,że jestem na cyklu czy szukać przyczyny gdzie indziej ?
Aktualnie CRP i OB w normach. Pierwszy screen z wynikami data 2017-09-07 drugi z dzisiaj.

1. WIEK:22
2. WAGA:87
3. WZROST:179
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:
-udo:66
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:










Zmieniony przez - introduction w dniu 2017-11-20 18:49:24


Można powiedzieć, że to standard wyniki na testosteronie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
dokładnie , nie ma co panikować
idź oddaj krew jak się upierasz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Ok najbardziej mi chodziło o te leukocyty bo z gęstą krwią sobie poradzę,jeśli leukocyty się podnoszą od testosteronu to nie będę już schizowal. Gdyby to się od stanu zapalnego podniosło to chyba CRP i OB też byłoby ponad normę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Tak byłyby ale byś to też odczuwał na sobie. A jakbyś odczuwał to dodatkowe badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Ok uspokoiłem się trochę bo już po****ne myśli przychodziły xDD Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Zrób sobie watrobe i tarczyca jak to tam wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG - jak podzielić

Następny temat

Pierwszy cykl. Co wybrać

WHEY premium