SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja badań po PCT.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
O testosteronie Ci nie doradze, to nie mój temat są tutaj z lepsza wiedzą odnosnie pct.
Mogę powiedzieć tyle ze wynik wolnego T Ci spadnie po 2-3? Tygodniach, nie wiadomo o ile. Związany masz bardzo nisko ale nie wem co z tym zrobic. Pod koniec stycznia będę mógł Ci powiedziec więcej bo będę się wglebial ale tylko od strony zywieniowej, może coś skubne o pct ale narazie brak mi materiałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
bereal
dzięki za pomoc, suplementy już kupiłem i zażywam na noc

załączam wyniki testosteronu






Jaki poziom testa miales przed cyklem?
Troche za wczesnie zrobiles badania,jak Twoje samopoczucie,treningi?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5938
wlasnie zrobilem ten blad, ze nie sprawdzilem i nie wiem do jakich wartosci powinienem wracac, pierwsze badania zrobiłem dopiero po tygodniu na bombie, wiem, ze zyebalem

samopoczucie dobre tylko na treningach, a tak to jest srednie, nie bede narzekal, bo zawsze mogloby byc gorzej, ale zawsze bylo srednie i przed i na cyklu. trening i czas po treningu to jedyny moment kiedy czuje sie dobrze. sila nie spada, masa z tego co potrafie zauwazyc tez nie


Zmieniony przez - bereal w dniu 2017-12-10 15:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182434
To teraz poleciec tylko clomid i ci podniesie ogólny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Towar po dacie ważności ..

Następny temat

Cykl Deca + Test

WHEY premium