SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent fasting i obalanie mitów ( jem nie jem)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No, no faktycznie. Kariera ładnie się rozwija.
Mi IF na dłuższą metę też nie pasowało. Cały czas byłem przejedzony żeby zmieścić się w kaloryczności i nie być na minusie. Ale i tak byłem, bo byłem cały czas wydęty, przejedzony i chciało się rzygać. Na redukcji ekstremalnej może i by się to sprawdziło, ale normalnie nawet po kilku tygodniach cały czas źle było.
Ale teraz w sumie planuję połączyć IF i Paleo. Doszedłem szybko do siebie po szpitalu to może i jakoś to pójdzie. Ale jeśli po kilku dniach nadal będę się czuł przejedzony to rzucę to w cholerę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja wracam na low carb po ponad 1,5 rozpusty... jest ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
a ja trzymam 2300kcal plus minus i wstydu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
IF jest jak najbardziej spoko... moim zdaniem najlepsza wersja to 16-18 h postu i 6-8 jedzenia. Zaczynamy jeść około 17 delikatnym posiłkiem np: owoce, białko i kefir. Główny i ostatni posiłek około 20-21 mięso, ww i T. Oczywiście BTW musi być obliczone.

Jak ktoś ma trudności z wytrzymaniem do 17 to około południa można zjeść sobie jajeczko lub dwa.

Tutaj widać co jest w stanie zrobić przemyślany IF ... fotki mówią same za siebie...

http://www.leangains.com/search/label/Client results

Aczkolwiek przy bardzo intensywnym treningu taki układ sie nie sprawdzi... głód jest monstrualny i nie ma opcji aby nie chwycić za ww i mięcho (ba nawet trudno jest się kontrolować aby nie jeść śmieci...)
1

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Głód nie był problemem. Problemem była kaloryczność, bo ja nie toleruje zbóż i także większość nabiału. Dlatego Paleo jest dla mnie idealne. A chcę połączyć z IF bo tak do 16 jak jestem w pracy to nie mam w zasadzie czasu na posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
Przy normalnej aktywności głód na IF dla mnie też nie jest problemem. Przez normalną aktywność rozumiem 3 treningi typu crossfit na tydzień a reszta dni to odpoczynek.

Ale przy 2-3 dniach z HIIT (Sprinty Peak 8) i 3 z crossfitem to zdechłbym po 2 dniach bez dostarczania pożywienia od rana do wieczora.

Też jestem na takim ala paleo bo wzbogaconym o cywilizowane ww jak ciemny chleb i płatki. Ale tłuszczu zwierzęcego i tak dodaje do wszystkiego... szczególnie podczas takiej intensywności.

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
U mnie płatki i zboża momentalnie równa się zgadze, sraczce, bulgotaniu w brzuchu i wydęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja akurat eksperymentując z IF najlepiej się czułem gdy śniadanie zjadałam około 3 - 4h po przebudzeniu, a kolację na 3 - 4h przed snem. zdecydowanie źle mi się spało (choć łatwo zasypiało) gdy byłem przejedzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
#edit

Zmieniony przez - PaWEL-H w dniu 2014-06-21 09:40:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aisha/new body under construction

Następny temat

curara/ pushing harder

WHEY premium