SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent fasting (IF) okresowy post - zbiór badań

temat działu:

Badania naukowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
czyli nic specjalnego, przepraszam.
Ale dziękuję za chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
hehe no wybacz ;)
ale chciałem tylko poweidzieć, że odkąd wszedłem na if redu siła wcale nie spadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wierzę Ci, bo ma to związek z układem nerwowym, a nie stricte mięśniowym.
Ja wiem, że gdybym się przerzucił na IF to cele osiągałbym dużo wolniej, to raczej pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Spróbuj po prostu na redu jak masz 100kg~
inaczej się nie przekonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
do czasu redukcji może jeszcze więcej pojawi się rzetelnych informacji odnośnie tego sposobu żywienia, więcej argumentów, które by przekonały dużą liczbę osób. Zobaczymy. Póki co jestem na NIE, ale obserwuję z ciekawością jak to się rozwinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Tylko jak już będziesz wchodził, to nie bądź tak negatywnie nastawiony,
bo wiesz wszystko jest w psychice ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
lubię się uczyć i lubię takie outsider'skie podejścia, ale jak mówię: czas pokaże:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Poczytaj na amerykańskich forach, blogach.
Do Polski jeszcze mocno to nie dotrało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Nie jestem orędownikiem IF podczas treningu masowego, dla mnie jest to system wybitnie sprzyjający redukcji i w tym celu zacząłem go stosować. Efekty? -10 cm w pasie w ciągu półtora miesiąca, waga - 5 kg, mięso właściwie nienaruszone (łapa została taka taka, jaka była przed, 39 z hakiem), siła w podstawowych ćwiczeniach wzrosła. Treningi ciężke (najpierw FBW potem split) zawsze na czczo. Była moc, była siła.
Niedługo mam zamiar również spróbować IF'a podczas robienia masy, ale na pewno wydłużę okno jedzenia, bo mam zamiar w tym sezonie poszaleć z kaloriami.

PS.
antek098

To, że zjesz powiedzmy te 500g mięsa nie znaczy, że Twoje mięśnie wchłoną 100g białka jednorazowo.



Co to znaczy jednorazowo? Klik: wchłaniają klik: przestają?
Proces trawienia i wchłaniania jest rozłożony bardzo długo w czasie. Dlaczego mięśnie miałyby tego białka nie wchłonąć skoro go potrzebują?


Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-05-16 13:51:11

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a skąd wiesz, że go potrzebują ?
pójdzie połowa na cele energetyczne z racji deficytu - najpewniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + białko - przydatność BCAA podczas sporego spozycie białka

Następny temat

BCAA vs EAA - a 'timing'!

WHEY premium