SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermittent Fasting: film dokumentalny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaxMad
Tylko to dla zwykłych zjadaczy zdaje się , tkanki mięśniowej u nich niemnogo ...
A Ty zawodowcem jesteś i zarabiasz na swojej sylwetce?
Na If najłatwiej utrzymać niski bf przez cały rok, jedząc praktycznie wszystko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
jarcow
MaxMad
Tylko to dla zwykłych zjadaczy zdaje się , tkanki mięśniowej u nich niemnogo ...
A Ty zawodowcem jesteś i zarabiasz na swojej sylwetce?
Na If najłatwiej utrzymać niski bf przez cały rok, jedząc praktycznie wszystko!

Gdzie tam na filmie masz IF ?
Jest jakaś dieta postna - miska owoców mrożonych i skórek jabłka ( i tyle szczegółów) ,
dieta 4 dni postu i jakichś zupek ( coś jak Herba-life ?- znów brak szczegółów),
dieta : dzień postu ( brak szczegółów) i dzień jedzenia normalnie ( niewiele szczegółów) oraz
dieta 5 dni jedzenia 2100 kcal i 2 dni 600 kcal ( niewiele szczegółów)...Brak makro - składnikow i nic o sportach siłowo - rekreacyjnych. Dla mnie to raczej reklama diety 5/2 niż IF -u. Panowie mają ponad 50 lat ... umięśnienie Jasia Fasoli.

PS.:Czy jestem zawodowcem ?
U nas "amatorzy" (patrz :Debiuty i Zawody IFBB i NAC dla amatorów w Polsce)jak i "zawodowcy" (żyjący z sylwetki),zwykli trenerzy personalni oraz przeciętni osiłkowie siłowniani jak i startujący na scenie zawodnicy (znani i popularni jak i drugi szereg) , zawodniczki , fitnesski , bikini , cross-fitowcy... łoją koks, prohormony, furosemidy
Nie ... "amatorem" ani "zawodowcem" nie jestem i nie będę ....
"Jedząc praktycznie wszystko" - no to powodzenia życzę...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co w takim razie robisz w tym dziele, skoro uważasz, że IF jest do dupy?

Co do filmu, to chyba nie oglądałeś go dokładnie..., lub sam początek. Poza tym, kto powiedział, że ta wersja IF (prezentowana w filmie) jest dla sportowców? Jest wiele odmian IF, ale w mojej ocenie LG jest najlepszą opcją. Film jest dla nas wartościowy, ponieważ daje odpowiedź na wiele kwestii związanych z poszczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Możesz wskazać tą część mojej wypowiedzi gdzie napisane jest : " IF jest do dupy"?

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2013-12-23 21:21:17

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaxMad
Możesz wskazać tą część mojej wypowiedzi gdzie napisane jest : " IF jest do dupy"?

Wywnioskowałem z Twoich wypowiedzi. Nieistotne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okno

Następny temat

IF - rozne pory treningu

WHEY premium