SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intensywność Cwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy będąc na redukcji mogę trenować codzień przy odpowiedniej ilości snu( chodzi o regeneracje) ?? czy trenując codzien uzyskam lepsze rezultaty niż trenując 4-5 razy w tyg ??:) dzięki za odpowiedź ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Nie zawsze więcej nie znaczy lepiej. Wszystko zależy od doświadczenia i zaawansowania. Generalnie 4 treningi są optymalną ilością ważniejsza natomiast jest dieta.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Skoro zadajesz takie pytania, to na 99% to jeszcze nie ten etap byś mógł pozwolić sobie na codzienne treningi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak powinny wyglądać i ile powinno być posiłków na redukcji moje zapotrzebowanie dzienne wynosi ok 2500 kcal duzo będę trenował( chciałbym bardziej trenować sztuki walki sporadycnie trening siłowy) ;) chciałbym zapytać jak dokładnie powinny wyglądać posiłki np snadnie same białko i tłuszcz następnie same węgle a przed i po treningu pełnowartościowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po co pytasz o to samo w dwóch wątkach?

Na początek dieta zbilansowana - czyli w każdym posiłku b+ww+t. Ilość posiłków bez znaczenia, powinna zapeniać komfort trawienny i uwzględniać osobiste preferencje, plan dnia. Tyle można powiedzieć ogólnie. Jeśli chcesz bardziej szczegółowej pomocy, wypełnij ankietę działu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki sorki tutaj koledzy odpisali to pomyslałem ze zapytam jeszcze raz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mam taki plan ze codzien bede sobie jezdzil 20-25 min rowerkiem do pracy i mam ptanie czy lepiej zjesc sniadanie i wsiasc na rower czy lepiej na czczo pojechać do praccy i w pracy zjesc pierwszy posiłek ??::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
trening codzienny, zależy jaki trening, trening siłowy codziennie dla osoby nie zaawansowanej odpada, jakieś aero w nietreningowe moze być

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie to ćwiczyć mogę cięzko mam siły i robiłem jakies diety tylko po ich kończeniu zawsze bylo jojo a teraz chciałbym sie za siebie na poważnie wziąść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Bo dieta to nie jest chwilowa fanaberia, tylko zmiana stylu życia.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem a jakieś wskazówki odnośnie tych zdjęć i celu mogłbym prosić ?:)
https://www.sfd.pl/Posiłki-t1159692.html#post-18364939 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan działania pod mój organizm

Następny temat

Jakie ćwiczenia uzupełniające do biegania i roweru

WHEY premium