SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulinówki - jak dozować?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Witam elite :)

Panowie mam taki mały problem. Posiadam insulinówki bez zdejmowanej igły - jednoczęściowe. Potrzebowałbym uzyskać w pompce około 4kresek. Ale jak wprowadzić do niej substancję... skoro igły są niezdejmowalne??
Zapewne należałoby wyjąć tłoczek i tak też zrobiłem, ale po ponownym włożeniu tłoczka ciśnienie powietrza wypycha całą substancję :D
Pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
mati_19
Witam elite :)

Panowie mam taki mały problem. Posiadam insulinówki bez zdejmowanej igły - jednoczęściowe. Potrzebowałbym uzyskać w pompce około 4kresek. Ale jak wprowadzić do niej substancję... skoro igły są niezdejmowalne??
Zapewne należałoby wyjąć tłoczek i tak też zrobiłem, ale po ponownym włożeniu tłoczka ciśnienie powietrza wypycha całą substancję :D
Pomocy


Ja nabierałem substancję do innej strzykawki i potem zdejmowałem z niej igłę, za pomocą insulinówki potem ściągałem, grafika jak to wygląda


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Aaa na to nie wpadłem tą igla od insulinowki bardzo delikatna, nie uszkodzi się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
nie, robię tak kilka lat z HCG i wszystko spoko, wiadomo że trzeba uważać, łatwo sok wylać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dlatego u mnie prym wiedzie polfa lublin i koplet lotka + igla ;)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Na dzielonej też ciężko uzyskać taką mala ilość soku. Więcej pewnie w igłŕ wejdzie, trzeba byłoby bardzo rozcienczac substancje. Zobaczymy jakie inni będą mieli sposoby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Propionat British Dragon

Następny temat

Test Prop + Wino

WHEY premium