SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ingerencja leku podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
witam, mam nadzieje, że trafiłem do odpowiedniego działu.

Mam przypisany przez lekarza lek o nazwie Tinidazolum Polpharma 500mg. Jestem w 2 tygodniu cyklu (zostały 3 tygodnie) metanabolem (Vermodje jeśli to ma jakieś znaczenie).

Czy wziąć ten lek teraz czy poczekać do zakończenia cyklu? Zakupiłem również suplement o nazwie Ardil, który ma odbudować dobre kultury drożdży.

ulotka leku Tinidazolum polpharma

polpharma.pl/pl/nasze-produkty/produkty/produkt/art0,110,tinidazolum-polpharma.html

z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Ten lek sam w sobie jest toksyczny.Wątroba bedzie piszczeć ale innych skutków ubocznych nie powinno być.W połaczeniu z gorzałą mozesz dostać zapaści lek spowalnia akcje serca. Musisz sam zadecydowac ale skoro jest stosowany w zakażeniu beztlenowcami to nie mozesz czekac trzy tygodnie. Masz ropień czy jakies zakażenie? Przez trzy tygodnie choroba moze sie bardzo rozwinac.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
. Nie piję podczas cyklu. W takim wypadku lepiej oszczędzać wątrobę i wziąć lek po skończeniu cyklu?
Dziękuję za szybką odpowiedź

Zmieniony przez - Peos w dniu 2014-08-30 11:00:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka i Prop?

Następny temat

Odblok po enan + meta

WHEY premium