SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
10.08.2018
DNT + 45’ biegu wieczorną porą

DIETA:
1. Płatki owsiane, WPC SFD, borówki, śliwka, maliny, masło orzechowe
2. Pierś z kurczaka, olej lniany, awokado, korniszony chilli
3. Mintaj, migdały, awokado, pomidorki koktajlowe
4. Ryż risotto, pierś z kurczaka, masło migdałowe, kukurydza + groszek, korniszony chilli, pomidorki koktajlowe, brokuł
5. Twaróg chudy, borówki, maliny, warzywa gotowane (brokuł, marchewka, kalafior)
Mleko 0,5% do kawy 250 ml (bo piłam kawę na mieście)

11.08.2018
Dzisiaj ostatni trening w tygodniu. Na jutro zostaje mi ostatnie 30’ kardio i dzień wolny.
Samopoczucie całkiem ok. Staram się zająć głowę pracą i sporo czytam, także nie myśle o ”formie”. Oby jak najdłużej

DIETA:
1. Płatki owsiane, WPC SFD, borówki, maliny, masło orzechowe
2. Ryż risotto, mintaj, korniszony chilli, pomidorki koktajlowe, masło orzechowe
3. Ryż risotto, WPC (nie miałam ochoty nic jeść), migdały
4. Ryż risotto, pierś z kurczaka, korniszony chilli, pomidorki koktajlowe
5. 1 jajko, 3 białka, masło migdałowe, mąka pszenna, masło klarowane do smażenia

Mleko do kawy 0,5% 180 ml

TRENING:
1. Back squat 6 x 8 - 10 powt. Rozgrzewkowe 20/40/50 kg serie robocze: 60/60/65/65/65/65
2. Leg press 4 x 10 powt. Rozgrzewkowe 145/155 kg na 15 powt. Serie robocze — > 165/175/175/180
3. Bulgarian split squat 4 x 8 - 10 powt. (hantel)10/12,5/12,5/12,5
4. Cable pull through 4 x 12 - 15 55 kg/60/60/62.5 (ciężko ocenić tu ciężar, bo nie jestem pewna ile mają sztabki)
5. Frog pumps 4 x 15 powt. 22,5 kg
6. Brzuch - kółko 4 x 12 powt.

Trening był dla mnie dzisiaj jakiś wyjątkowo ciężki, brak mocy. Na siadach niby ciut lepiej niż ostatnio, ale nadal bez szału. Suwnica dramat, ani kilograma więcej Jakby ktoś spuścił ze mnie całe powietrze.
Po treningu godzina roweru w terenie… I pierwszy raz od dawna, ledwo wróciłam do domu, ostatnie 15’ walczyłam o przeżycie, najprawdopodobniej spadł mi za mocno cukier.
Ale szczęśliwie dojechałam.

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Jedzonko pysznie wygląda Jutro chcę zrobić owsiankę Twoim sposobem, bo mega smacznie wygląda
Płatki owsiane zalać wrzątkiem, potem dodać odżywkę białkową, obojętnie jakie chce owoce i wstawić na minutkę do mikrofalówki, a potem ewentualnie dodać jakieś orzechy, masło orzechowe - dobrze pamiętam? Czy Ty owoce dajesz dopiero po wyjęciu płatków owsianych z białkiem z mikrofalówki?


Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2018-08-11 19:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
BlueberryGirl
Jedzonko pysznie wygląda Jutro chcę zrobić owsiankę Twoim sposobem, bo mega smacznie wygląda
Płatki owsiane zalać wrzątkiem, potem dodać odżywkę białkową, obojętnie jakie chce owoce i wstawić na minutkę do mikrofalówki, a potem ewentualnie dodać jakieś orzechy, masło orzechowe - dobrze pamiętam? Czy Ty owoce dajesz dopiero po wyjęciu płatków owsianych z białkiem z mikrofalówki?




Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2018-08-11 19:23:55

Najpierw płatki zalewam albo gorącą wodą albo zimną i wkładam do mikrofali na minutę. Następnie wrzucam odżywkę białkową i mieszam, kolejne są owoce i masło orzechowe. Wszystko jeszcze raz do mikrofali, jeżeli miseczka jest ciepła to patrzę przez szybę aż owsianka zacznie się ruszać, to znak że już jest idealnie podgrzana. Jak przegapisz ten moment to może się ściąć za bardzo białko i całość nie będzie już taka dobra. Daj znać czy wyszło i czy smakowało. Ja często do płatków owsianych dodaje jeszcze 2 słodziki... ale kto jak lubi - jestem słodki pamper i uwielbiam słodkości.
Ps. to foto jest zrobione przed włożeniem drugi raz do mikrofali, później nie wygląda już tak pięknie, ale za to smakuje bosko!

Zmieniony przez - Inezz96 w dniu 2018-08-11 19:43:13

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Jasne, dam znać Czyli jednak jest to bardziej skomplikowane niż myślałam Powiedz mi jeszcze proszę, owoce to obojętnie jakie np banan, nektarynka też będzie pasowały?
A ten drugi raz to ile tak mniej więcej podgrzewasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
BlueberryGirl
Jasne, dam znać Czyli jednak jest to bardziej skomplikowane niż myślałam Powiedz mi jeszcze proszę, owoce to obojętnie jakie np banan, nektarynka też będzie pasowały?
A ten drugi raz to ile tak mniej więcej podgrzewasz?


Pewnie że będą pasowały, też czasami robie sobie z nektarynką.
Ja zazwyczaj owsiankę robię dzień wcześniej wstawiam do lodówki na noc i na drugi dzień podgrzewam 1' na 600 watt i wtedy jest świetna. Całość przejdzie smakiem owoców i białko rozpuści się idealnie. No ale tak jak mówię na drugi dzień nie wygląda już tak pięknie
Jeśli robie ją na szybko i zalewam wcześniej płatki wrzątkiem to tak ok 30" na 600 i też powinno być super

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Inezz96
BlueberryGirl
Jasne, dam znać Czyli jednak jest to bardziej skomplikowane niż myślałam Powiedz mi jeszcze proszę, owoce to obojętnie jakie np banan, nektarynka też będzie pasowały?
A ten drugi raz to ile tak mniej więcej podgrzewasz?


Pewnie że będą pasowały, też czasami robie sobie z nektarynką.
Ja zazwyczaj owsiankę robię dzień wcześniej wstawiam do lodówki na noc i na drugi dzień podgrzewam 1' na 600 watt i wtedy jest świetna. Całość przejdzie smakiem owoców i białko rozpuści się idealnie. No ale tak jak mówię na drugi dzień nie wygląda już tak pięknie
Jeśli robie ją na szybko i zalewam wcześniej płatki wrzątkiem to tak ok 30" na 600 i też powinno być super


Dobra, czyli najpierw podgrzewam w mikrofalówce same płatki zalane wrzątkiem 1 minutkę, a potem płatki razem z odżywką i owocami 30 sekund do 1 minuty. Zobaczymy, co mi z tego wyjdzie - mam nadzieję, że nie schrzanię tego Zawsze robiłam tak typowo owsiankę tzn. płatki zalewałam wrzątkiem, czekałam chwilę, dodawałam białko, owoce, orzechy i gotowe. Ale jestem bardzo ciekawa, jak smakuje tym Twoim sposobem - na pewno dam znać, co mi z tego wyszło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
12.08.2018
DNT - czyli mniej kalorii.
Późnym popołudniem 35' roweru w terenie.
Tydzień zaliczony - robota wykonana. Walczę dalej

DIETA:
1. Płatki owsiane, WPC SFD, maliny, borówki, śliwka, masło orzechowe SFD
2. Pierś z kurczaka, orzechy brazylijskie, awokado, warzywa gotowane
3. To samo co w 2 + zupa marchewka z imbirem
4. Ryż risotto, pierś z kurczaka, olej lniany warzywa gotowane
5. Twaróg chudy, maliny, galaretka zero SFD + warzywa (ogórki kiszone i pomidor)
+ Mleko 0,5% do kawy 200 ml





Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Zrobiłam dzisiaj owsiankę z Twojego przepisu i wyszła całkiem smaczna, bardzo fajna konsystencja Jedyne co bym zmieniła to smak odżywki białkowej, którą dodałam Niestety smak odżywki mi nie przypasował, ale mam nadzieję, że następnym razem, jak dodam odżywkę, którą lubię to owsianka będzie petardą!

A Ty jakiej używasz odżywki białkowej? I jakie smaki są Twoimi ulubionymi do owsianki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4108 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42227
Ostatnioo mega mi podchodzi nowy smak wpc z sfd rum z czekoladą albo vanilia czekolada. Bardzo lubie słony karmel, albo smak masło orzechowe w różnych połączeniach.. Ogólnie wszystkie kremowe dla mnie są świetne. Zależy jeszcze z jaki owoc do tego :)
1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Ja ostatnio zamówiłam kokos z wpc z sfd i nie podchodzi mi Właśnie słyszałam, że ten rum z czekoladą jest mega (to prawda, że smakuje jak cukierki z rumem? ) i też sie zastanawiam nad wanilią z czekoladą, bo wanilię bardzo lubię, więc może ten smak by mi podszedł. Mamy chyba podobne gusta, bo też lubię i słony karmel i masło orzechowe W ogóle nie zamawiam smaków owocowych. A w tym kokosie to niestety bardzo czuć chemię, że aż zapach mnie odrzuca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Wiecej