SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inekcja-zawsze krwawa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
Nie wiem co jest ze mna nie tak, zawsze mam krew podczas shota(posladki) i ile razy bym nie zaciagal tloczka to zawsze krew, ale wciskam kox, narazie zyje, sprawdzalem cisnienie i mam w normie. Macie moze jakas wlasna teorie. Drugi kumpel, ktoremu robi ten sam koles nigdy jeszcze nawet kropli nie uronil, a u mnie zawsze krwawa merry!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zle robisz zastrzyki

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
to nie on robi tylko jego kumpel przeczytaj jeszcze raz Pakman

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
no to wg. teori powinieneś już gryżć glebe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jestem po przepiciu

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
ale wczesniej pisze ku**a że sam zaciąga tłoczek co za typ...

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
ok, nie patrzecie na osobe w ktorej pisze, robi mi koles ktory robil juz wiecej zastrzykow ni pielegniarka w pogotowiu ratunkowym i mowi ze pierwszy raz spotkal sie z takim czyms jak ja mam. Poprostu za kazdym razem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
to amsz prze***ane sprobujcie moze w barki,uda ,jak ja bym mial zawsze krew w dupie to po 1 bym nei walil a po 2 juz dawno zmienil meisjce kucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
tylko wlasnie moja teoria jest taka, ze mam ukrwione posladki(je bylem bity nigdy ) i poprostu za kazdym razem jest to krew z naczynia krwionosnego, poniewaz przez posladek nie ida zadne tetnice, wiec malo prawdowopodobne jest zebym wpuszczal to w zyle, a w noge i barki wole nie ryzykowac, tam juz predzej moge trafic, zrteszta jeszcze 3tygodnie, kluje sie juz 5tyg. Jak napisze za 3tyg, tzn ze zyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
jaki rzeznik
NAPISZE ZE ZYJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
udo najlepsze miejsce,wszystko widzisza nie stylu gdzies na dupie walilem shoty w udo i ani razu niebylo krwi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"polski" clen...

Następny temat

CO na siłę jak najmniej masy

WHEY premium