SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilosc posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
Mam pytanie czy moge jesc 4 posilki zamiast 6 ?
Zawsze jadlem 5 posilkow ryz kura oliwa warzywko [ po 100 gram ] A chcialbym jesc 3 [ 2 razy po 200 i raz po 100 ] i 4 posilek twarog. wszystko to samo tylko nie musialbym jesc co 2 godziny tylko co 4 godziny. Tak to dla mnie problem jesc co 2 godziny bo sie nie moge ruszac ani nic robic bo co chwile jesc musze a po miesiacu diety zauważyłem ze rozciagnal mi sie tak brzuch że moge zjesc 2 posilki na raz spokojnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
jezeli blans bedzie sie zgadzal to mozesz zjadac w 4 posilkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
j/w jak najbardziej tak

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
ufff bałem sie juz troche ze sie nie da xD , bo słyszałem ze ileś sie tam białka przyswaja na 1 raz i nie mozna przekroczyc tej granicy bo sie nadmiar poprostu zmarnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
nie zmarnuje się-tu możesz poczytać : https://www.sfd.pl/Białko__maksymalna_ilość_w_1_posiłku-t701936.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta?

Następny temat

dieta plywaka

WHEY premium