SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość treningów w tygodniu dla dziewczyny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61
Cześć, moja dziewczyna (16 lat) chce schudnąć, jest obecnie na diecie redakcyjnej i planuje zapisać się na siłkę, obecnie po szkole chodzi na treningi z siatki - trwają po 1.5h i są średniej intensywności i są w poniedziałki i środy, a na siłkę chciała by chodzić we wtorki, piątki i soboty, wykonywać 1-2h treningi, jakieś aerobiki, rozciąganie itp. Ogólnie chciałaby uwydatnić figurę i zrobić formę.
I chciałbym się dowiedzieć czy tak częste treningi byłyby dla niej odpowiednie, przy diecie do 1600kcal, i tym że wcześniej raczej się często nie ruszała, dopiero zaczyna się brać za siebie i ma dość kiepską formę.

Starałem się jak najdokładniej to opisać mam nadzieję że zrobiłem to dość zrozumiale
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
1600 może być mało przy takiej aktywnosci fizycznej, trudno powiedzieć, nie znajac jej parametrów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61
Właśnie też tak myślę, bo to będzie dla na pewno ciężkie, a poza tym nie do końca zdrowe. A jak sądzisz, gdyby odpowiednio zwiększyć ilość kalorii to mogłaby ćwiczyć tak często, ale wykonując póki co lżejsze treningi, aby złapała formę i nauczyła się systematyczności? I gdybyś mógł mi powiedzieć ile powinna jeść kalorii (z zakladana aktywnoscia) przy: 170cm, 70kg, 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 278 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3488
Mimo wszystko nawet jak zwiększy kalorie, dzień wolnego, czy dwa na pewno bardziej pozytywnie wpłyną niż ciągła orka. Ciało i głowa muszą odpoczywać :)

Dziennik treningowy > https://www.sfd.pl/[DT]NewOne24_Forma_na_luzie.-t1196467.html
Instagram w budowie!: instagram.com/majnkebb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Mozna to policzyć https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61
NewOne24
No wiadomo, ja też bym chciał żeby raczej ćwiczyła na siłce piątek i sobota i na siatkę w poniedzialek i srode, bo to by wyszło że co dwa dni ma jakąś aktywność, więc akurat moim zdaniem:)
Poza tym ona też nie jest jakimś sportowcem wyczynowym tylko jak wspomnialem dopiero zaczyna wiec tym bardziej:)

Anubis84
Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
4 dni aktywnosci beda ok, jednak sam trening siatkowki nie jest tak wymagajacy
tym bardziej ze zaznaczyles, ze nie jest sportowce, sam trenowalem siatkowke i nie uwazam tego sportu za mocno wysilkowego, chyba ze mowa o turniejszach, to juz co innego tak to 5 setow idzie rozegrac na pelnej sile, jak mamy juz nieco doswiadczenia

co do poziomu kalorycznosci obstawilabym okolice 1800...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalistenika

Następny temat

Plan treningowy do oceny. (porady, wskazówki, motywacja mile widziana)

WHEY premium