SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość powtórzeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy lepiej jest robić 10 serii po 10 powtórzeń, dajmy na to pompek, czy lepiej jest robić 5 serii po 20 powtórzeń itd.
Odpowiedzi proszę uzasadnić :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
a ja tu sie wkleszcze i zapodam teorie ze ja robie jak mi juz na sfd napisali pare miechow temu aby w kazdej kolejnej serii robic mniej powtorzen to zalozmy ze w sumie chcesz robic 100 razem w seriach to rob to we czterech juz ale
pierwsza 40
druga 30
trzecia 20
czwarta 10
tak to jest elo

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7571
ani tak ani tak, jak dla mnie max 4 serie na 1 cwiczenie po 10 powt.

Redukcja ;)
Trzymaj miche!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No tak, ale co jeśli ja robię 4 serie po 10 powt. bez większego problemu? Wiem, że trzeba zwiększać ilość ćwiczeń, tylko zastanawiam się czy lepiej jest robić więcej serii czy może więcej powtórzeń? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej to jest na początku napisać jaki jest cel treningu, jasnowidza tu nie znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Źle sformułowałem pytanie, sorry :P Chodziło mi o to, czy np. 10 serii po 10 powtórzeń jest bardziej na rzeźbę czy ma masę itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Na masę robi się mało serii, dość mało powtórzeń (na siłę i tak mniej), ale za to dużooo ciężaru. Te 10x10 to właśnie na rzeźbę bardziej.Może podaj cel to Ci bardziej doradzimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja mam zamiar przybrać trochę masy a jak będzie ciepłej to dodać rower czy bieganie, żeby poprawić rzeźbę.

Czyli jak robię 5 serii po 20 powtórzeń to jest bardziej na masę tak Sutson?

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2011-02-20 19:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Masa i pompki? Skoro masz o tym takie pojęcie to z czego chcesz rzeźbić ? Wiedz tylko, że mięśni nie da się rzeźbić, podobnie jak drugi mit o przemianie martwego tłuszczu w żywy mięsień, któż takie farmazony wymyślił?! Pompkami może i masę zrobisz maleńka, ale z dobra dietą, jakbyś dał jeszcze obciążenie do nich to jeszcze lepiej,aczkolwiek to dalej nie będzie to co byś zrobił na siłce. Polecam for You https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wiem, że ogromnej masy nie zrobie w domu przecież Zależy mi na zachowaniu wagi i wyrzeźbieni trochę sylwetki, tak może być?

Jednakże pytałem się czy jest różnica np. robiąc 10 serii po 10 pompek od 5 serii po 20 pompek itd. I nadal nie usłyszałem konkretnej odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Konkretna odpowiedź to 3-4 serie na 95% (nie rób do upadku mięśniowego, bo się łatwo przetrenujesz). Chciałeś konkret,masz konkret,chcesz w ten sposób rzeźby,raczej jej nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
I te 3-4 serii na 95% to na masę tak? A pytałem się z czystej ciekawości.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak radziłbyś ćwiczyć, aby zyskać rzeźbę przy jak najmniejszej stracie wagi (do 3-4 kilo) i czy to jest w ogóle możliwe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na jakiej wysokości drążek

Następny temat

Legendarny ABS 15 lat..

WHEY premium