SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość kcal dla danej ilości ruchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Witam! Mam problem z ilością kcal dla danej ilości ruchu. Wyliczyłem ilosc kcal w diecie dla wspolczynnika aktywnosci 1,2 czyli cos kolo treningu 3 razy aero, 3 razy silka. Nic nie schudnąłem. Wyliczylem pozniej dla takiego 3 razy w tygodniu tylko aero - nic nie schudnąłem. Jaki problem? Dlaczego te wzory są kompletnie do niczego? Jak dopasować do siebie ilość kcal, kiedy wzory ktore tutaj są nie dają dobrych wyników?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
moze problem tkwi w diecie ? opisz co i jak jesz ? jaki trening ?
jaki rozklad b/t/w ?
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
skorzystaj z wzoru "bardziej skomplikowanego", podawanego zawsze w toważystwie tego prostego.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
no tak, korzystałem z obu, ale przy diecie ułożonej pod okiem Skalara (pewnie znacie) i obniżaniu/podwyższaniu kcal proporcjonalnie do ilości treningu nie było żadnych efektów. Mniej więcej po 2 tygodnie każdy "test" trwał, żaden nie zadziałał :( Teraz mam problem bo wracam do odchudzania (przybrałem :/) a efektów nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
to oznacza, że Skalar nie zna się na odżywianiu.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Też mi wtedy doradzałeś :) nie widziałem Twojego sprzeciwu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
To ci dopiero postawa roszczeniowa...
Wasza wina chlopaki, zglaszam was do admina...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-12 00:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
To co robić w końcu? Obliczyć na 3 razy w tygodniu może a ćwiczyć pięć i w razie za dużego spadku dodac kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- korekta?

Następny temat

Możesz doradzić ???

WHEY premium