SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilium Stanabolic Testosteronum Propinicum

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
tmq tak przeczytalem, piszesz ze kolega bil i ze kibel w porownaniu do pmp, chyba ze prawdziwy przekaz trzeba rozszyfrowac zartuje, nie nie robie burzy luz, tymbardziej nie robie czegos dla zasady. chodzi o to ze pmp to tez "kibel" a twoj kolega mogl cos spieprzyc bo sam sok nie zrobi z czlowieka bohatera.

A my ciagle mozemy zostac przyjaciolmi! jeszcze nic straconego...






... to jak ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
wymieniłem 2 firmy, a Ty się czepiasz tej nielubianej tutaj, wrzuć na luz

faktycznie kolega zj**al... ilium leciał 1,5ml i srednio. teraz kuje i AT i pmp, leci 1ml, i kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
może ktoś z was napisać wrażenia po tym propie, właśnie go kupiłem i od czwartku będę zaczynał, ale nie wiem ile bić?(miałem zamiar 100 mg e2d) jakie jest rzeczywiste stężenie tego propa 180 mg / ml ? ktoś to sprawdzał? 0.55 ml powinno dać 100 mg, jest jakaś możliwość sprawdzenia tego? Proszę o wypowiedzenie się ludzi, którzy już go bili, z jakim rezultatem i w jakich ilościach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Nie ma tam tyle co pisze, poczytaj temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Jest 180mg/ml bierz smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Taa 500mg jest w tym propie, bajkopisarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
prop dziala dobrze napewno lepiej niz inne "100" np genesisa i phoenixa...
zastanawia mnie dlaczego na trenie jest napisane tre M bolone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
zrobie badania przed oraz w trakcie bomby i napisze jakie efekty :)

Zmieniony przez - maczeta w dniu 2012-02-26 21:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
Jestem po 3 strzałach, wrażenia bardzo dobre :D naprawdę czuć tego propa, libo :D żadnegżo bólu po iniekcjach, gorączki, czy innych nieprzyjemnych wrażen ;) e2d leci 0.6 ml i teraz wyniki badan:
przed 586,90 ng/dl przy normie 249,00 - 836,00
12 godzin po 2 strzale 1500,00 ng/dl (przy czym jest to max wynik testu, tak podejrzewam bo nie sadze żebym miał taki równy wynik :) )

Badanie wykonano testem firmy Roche, metodą elektrochemiluminescencji na aparacie Cobas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
no to pierwszy prop 250mg/ml ktory nie boli wow a wrecz powinien napierdylac fest jesli tam byloby tyle co na etykiecie

Zmieniony przez - cruzerr w dniu 2012-03-05 16:54:10

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

towar:)

Następny temat

Propionat Euro-Pharmacies

WHEY premium