SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile wegli na t3 ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
cześć jaką ilość węgli polecacie na t3 ? poniżej 3 nie schodzić ? czy mogę np wejść w ketoze ? oczywiscie zapewne wtedy tez z miesnia spadnie antykatabolicznie prop 100mg eod bedzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
tak jak napisałem.umiar.węgle muszą być.szybkie paliwo i czujesz po jedzeniu że temp. nachodzi.piecyk się rozpala.mniej węgli.efekt taki że nie masz wody.trochę wiecej węgli woda nachodzi ale czujesz ciepełko

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
w jakim celu bierzesz t3?spalenie tkanki,uzupełnienie w cyklu z hormonem?z jakimś cyklem?ankieta.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
W celu redukcji..
pulap to 15 % BF okolo z ktego startuje

Zmieniony przez - omleciarz w dniu 2009-11-20 18:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
na samym propie poleci też mięsień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
jeszcze wino podjadam 40mg ed


widzisz na miesniu mi w sumie jak by tak bardzo nie zalezalo to moge walnac nawet ckd ? nie mowie ze caly 4-6 tygodni na t3 ale zalozmy 1/2 tygodnie i potem znowu lc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58731
zalezy jakie dawki t3, jesli 25 non stop to spokojnie:) bedzie dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
mam pytanko ...mam sporo fatu .robnie areo regularnie..z dietą tez trzymam się ..lece powoli w dół na ważce ale moim priorytetem jest się rozciągnąć do szpagatu ..kiedyś by o lepiej ale zbytnio ubiłem nogi i nie da rady trzyma mnie dupa ..poza tym mrzże zejść już z diety bo już pól roku trzymam i *******ca dostaje ..tak więc nie płakał bym jak by trochę mięcha zleciało w miejscach gdzi tylko ból i ni pól centa ni eurobi ..mam pytanko mięsnie same lecą ..czy tylko te ostro trenowane? jak by tak położyć priorytet na dól robic ćwiczenia na posladki ,mięśnie przywodziciele i ogułem wszystko co czuć że tam trzyma.potem znowu areo na nogi i delikatnie a często je rozciągać no i zgubić fat a góra .....tylko pozowanie , napinanie w celu ukrwienia ..ten środek pali wszystko jak kwas gdzie kapnie czy tylko tam gdzie się szoruje przy użyciu nim??


Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-11-21 02:33:41

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-11-21 02:37:48

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
czy jest sens woogle brac 25mcg stala dawke w celu utraty fatu??
i jak dlugo brac jesli jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
25 mcg to raczej dla lepszego podkręcenia metabolizmu,na takiej dawce myślę że nie zrobisz redukcji.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
lodzianin powiedz ..mi bo mam cząły zas muła i ujemny bilans aazotowy ..te 25 podręci na tyle zeby niezamulać ..a jak tam z tym wypalaniem mięśni..zgubi troche z ud,dupsa wyżej wymienionym celem?

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
założ se swoj temat


a jesli chodzi o dzielenie dawki to jak to wyglada ? bardzo bym byl wdzieczny jak by ktos odp ; ) ./
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc !!!!

Następny temat

doradzcie srodki na krotki cykl - trwale miesko

WHEY premium