SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile treningów na siłowni i jakie ćwiczenia?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9517
Witam.Chciałbym dołożyć do 4 treningów boksu w tygodniu siłownie ile dni wystarczy?Wystarczy jak dam siłownie 2 razy w tygodniu?Siła na siłowni powinna się poprawić bo przecież gdy oprze swój trening o ćwiczenia takie jak wyciskanie sztangi na ławce,mc,wiosłowanie sztangą,podciąganie na drążku,pompki,pompki na poręczach,szrugsy (lub coś na bary),na biceps i triceps dam ćwiczenia izolacyjne.Szybkość nie powinna spaść bo siłownia połączana z elementami treningu bokserskiego np:szybkośc na worku,praca na worku,siła dynamiczna,sparingi itp,prawda?Co do tego kiedy odstawić siłownie przed zawodami moge robić tak że gdy zaczynamy szybkość to wtedy odstawiam siłownie i robie tylko orbitrek,bieżnie,rowerek itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9517
Właśnie zapomniałem napisać że przeczytałem ten i inne artykuły.,tylko że do artykułu to każdy może odesłac.Tylko ja się zastanawiam czemu ludzie tak odradzają siłownie bo albo nie mają pojęcia o znaczeniu siłowni w sportach walki albo nigdy nie trenowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale na pytanie ile treningów na siłowni aby poprawić siłe to w artykule nie ma dobrej odpowiedzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
a czy w tym artykule autor odradza siłownie? przeczytaj uważnie to znajdziesz odpowiedź

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1933 Wiek 3 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 108736
Tyle treningów ile dasz radę, żeby się nie zajechać Zwykle mówi się o 3 w tygodniu, ja daję radę tylko 2 i robię 2. Prosta sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Giennadij Gołowkin vs Martin Murray

Następny temat

Rozciąganie - drobne uwagi

Fruzelina