SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy w tygodniu ćwiczycie na soku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Ile razy w tygodniu ćwiczycie bedac na soku? Czy czesto robicie dwa razy male grupy miesniowe, a moze takze duze jak plecy ?Jak bardzo intensywny powinien byc waszym zdaniem trening przy wspomaganiu testem czy innym srodkiem by wykorzytsac jego petencjal regeneracyjny Ja planuje robic male grupy dwa razy i zobaczymy przy dopietej diecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
kiepskie pytanie w sumie, cwiczenia dopasowywujesz zaleznie od celu, tak samo jak ich trwanie i diete
mozesz trenowac 3x/week tylko silowo a rownie dobrze mozesz to robic 5x w tygodniu silowo i aero
jak ladujesz towar musisz wiedziec czego potrzebuje Twoj organizm jesli chodzi o trening

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10553
ja duze partie robie jako jedyne cwiczone jednego dnia bo nie dalbym rady np po zrobieniu plecow zrobic cokolwiek innego, chyba ze jakies łydki albo coś takiego. Wiec trening robie 5 razy w tyg i male partie takie jak bic, tric zdaza sie ze robie dwa razy w tyg bic, a w nastepnym tygodniu dwa razy tric, ciągle jest rotacja więc cięzko sie ustosunkować do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja ćwiczę teraz co dziennie od czasu do czasu robię jeden dzień wolnego,lecę klatka biceps/plecy triceps/nogi barki/ 20 min aero po każdym treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol-jak brac ?

Następny temat

jak brac i kiedy odblok ? pomocy

Wiecej