SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile przerwy po KA ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
No wlasnie, jak to wlasciwie jest.
Teraz szamam KA od Olimpu, Glucetyl sie skonczyli i taurynka.
Cykl mial trwac 6tyg. jednak KA rozkrecil sie porzednie dopiero na przelomie 4-5tyg. wiec postanowilem pociagnac te 7 tyg, zreszta na tyle kapsow mam.
Skonzce gdzies 26-27grudnia.
Jesli chodzi o definicje i sile, jestem zadowolony, natomiast obwody slabo poszly, ogolnie pojeta masa jest czystsza, ale na tym az tak bardzo mi w okresie zimowym czyli masowania nie zalezalo.
Dlatego chcialbym pyknac jak najszybciej mono, bo mam jeszcze z 2 cyklu rozplanowane przed koncem roku szkolnego.
Jak dluga przerwa ? Jedni mowia, ze nie trzeba robic, bo to zalezy od nas samych jak dlugo reagujemy na dana subst., jedni, ze 2tyg, inni - tyle ile powinen trwać cykl.
I trzeba podkreslic, ze to byl KA, nbiy tez kreatyna, w znacznie mniejszych stezeniach.
Czy odczekac te 2tyg, czy jednak te 7tyg a i co na ta mniejsza opjce nerki ^^ ?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
5-6 tyg i jedziesz z nastepnym cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
odczxekałbym tyle ile trwał cyklon


ps nie jesteś zadowolony że idzie bardziej sucha masa , i chesz mono żeby wody nałapac ?

bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
yep.
nie narzekam na fat, wiec chcialem podlapac takiej misiowatej masy, przed kwietniem walnac jeszcze jakis cyklon i potem brac sie za wycinke.
a mnie spotkala rzezba w zimie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a po co sie podlewac ?


łapaj suchą mase, zawsze bedziesz w formie.


tylko sie cieszyc i trenowac dalej.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-12-19 20:40:49

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dokłądnie mniej masz do spalania , dłuzej się masujesz w efekcie masz więcej suchego mięsnia a redukcja lekka łatwa i przyjemna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
tyle ile trwał cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
ok, wiec pozostanmy przy budowaniu suchej masy i uwidacznianiu zyl i sciegien
po prostu mono mnie dobrze kopie, dlatego tak ku niej ciagne.
a moze mono+jablko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli cały czas jest progres, i czujesz ze dzialqa to ciągnij tak długo cykl, póki nie przestanie, czy to na jabłku, czy na mono, czy na estrze. w momencie gdy efekty oslabną robisz przerwę, minimum to 6 tygodni. jesli wymiary slabo idą, znaczy że kalori ci brakuje. proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DO OCENY!!!!!!!

Następny temat

cell pump, a ciśnienie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej