SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile posilków po treningu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
Mam pytanie do ludzi bardziej znajacych sie juz w odzywianiu. Ile powinno sie zjesc posiłków po treningu do czasu zasniecia aby maksymalnie wspomóc regeneracje potreningową ,oczywiscie nieliczac tego odrazu po treningu aby uzupełnic wegle proste.Z tego co zauwarzyłem to wiekszość osób wraca z treningu uzupełnia wegle proste ,po jakims czasie zjadaja ten prawidłowy posiłek z weglowodanów i białka a nastepnie na noc czyste białko.Niekturzy pewnie i musza ćwiczyc wieczorem z braku czasu wczesniej ale kto może wczesniej chyba traci. Mi sie wydaje ze jest to troche zamało wegli i miesnie muszą niezle cierpiec przez noc z braku energi na odbudowe.Z własnego doswidczenia to czuje ze ten posilek co zjadam 45 minut po treningu to organizm go wchłania juz po jakiś 2 godzinach i znowu staje sie glodny i gdy nastepnie zjem czysto białkowy na noc to one w nocy niemają sie jak odbudować.Chciałbym poznać zdanie ekspertów na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zalezy od bilansu, tego co wczesniej jadles w diecie. Jezeli nie dostarczyles tluszczy to dodajes do ostatniego posilku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
tak jak napisałeś:
- po treningu węgle proste
- posiłek potreningowy
- ostatni posiłek - białkowy

i spać. jest ok

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Jezeli chodzi o diete masową,to tak jak napisales,ale nie zapominaj o tluszczach

45m-1h po treningu duze ilosci bialka,srednie ilosci wegli zlozonych,niewielkie ilosci tluszczy (glownie NNKT)

przed snem umiarkowane ilosci bialka i NNKT (zdrowych tluszczy)

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-04-18 18:42:29

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Moim zdaniem to jest głupota. Jeżeli zjesz podiłek potreningowy który ma np. 30 g białka, to nie ma sensu zaraz jeść kolejnych 30 g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak odpowiednią ilość kalorii się dostarczy to nic nie tracą

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
Dziki za odpowiedzi czyli nic niestrace jedząc tylko jeden konkretny posiłek weglowodanowy po treningu czyli zrobie tak :

-odrazu po treningu 40 gram wegli prostych
-po 30 minutach 40 gram białka z twarogu i 80 gram weglowodanów z ryzu
-zaraz przed snem 30 gram białka z tuna (i tu mam pytanie czy dawac oliwe z oliwek czy ma byc czysto białkowy ? )

Dodam ze waże 85 kilo i wszystko bedzie zgodne z dziennym bilansie kolori i oczywiscie soga komu jeszce wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
sam tuńczyk, w sosie własnym oczywiście.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
najlepiej cwiczyc po 2-3 posilku, tak zeby jeszcze ze 2 zjesc po treningu.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
hmm no ja ćwiczę po dwóch, tj. po śniadaniu - płatki owsiane i 2 posiłku, tj. serek twarogowy ziarnisty + chleb

gramatura jest ok, po tym jem ryż + pierś + oliwa z oliwek, potem kasa, pierś, oliwa i na końcu makrela z chlebem

ok?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A po treningu trzeba zjeść aż tyle białka? Czy 30 g nie wystarczy i za 3,5 godziny następny posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
30 wystarczy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk w oleju

Następny temat

dieta redukcyjna

Wiecej