SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile odczekać czasu do treningów po kontuzji?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Tak jak w temacie.
Miałem kontuzje barku, nie boli mnie od 2 tygodni ale mam jeszcze ból w łokciu.
Ile zaczekać od kiedy przestanie mnie boleć łokieć żeby móc rozpocząć treningi i czy basen 1/2 razy w tygodniu to dobry pomysł przed powrotem na siłownie aby rozruszać mięśnie i stawy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czy my jesteśmy wróżbitami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Lekarz odpowie na twoje pytanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja podczas zawodów MMA załatwiłem kilka lat temu więzadło barkowo-obojczykowe. Ćwiczę cały czas siłowo i jakoś żyję, jednak problem przypomina o sobie co jakiś czas. Pamiętaj, że tak jak czas ustępowania grypy liczysz dniami, tak urazy ortopedyczne musisz leczyć tygodniami lub miesiącami. Do lekarza lub dobrego fizjo!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Basen i bolący łokieć nie jest zbyt dobrym pomysłem, mówię z własnego doświadczenia :D a co do barku skocz do lekarza najlepiej sportowego lub fizjo. Stan zapalny może się utrzymywać mimo, że nie boli, więc uważaj. Takie rzeczy lubią się odnawiać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Niczego nie rozruszasz a tylko pogłębisz problem. Skoro boli tzn, że jest tam jeszcze stan zapalny. Trzeba to skonsultować ze specjalistą, dostawić medykamenty lub zabiegi. To już oceni ten specjalista.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dniowy do oceny

Następny temat

DO USUNIĘCIA.

WHEY premium