SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile oczekiwac kg/tydzien?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4780
3900 kcal przy 102 kg to ty chyba rzeźbę robisz:] ja jem 4100 kcal przy 90 kg i prawie nic nie rosnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
kg x 24 h = BMR
102x24=2448
BMR x wspolczynnik aktywnosci =
2448 x 1.4 =3427 + 500 niesmiertelnych = 3927kcal

Jesli cos pokrecilem to dajcie znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4780
ten wzór to wiocha i dlatego ci tak malo wyszło.oblicz tutaj i dodaj 500 kcal nadwyżki.
http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Co do pytania to odpowiem swoim przykładem:
Przytyłem 17kilo w 10miesięcy. wychodzi na miesiąc 1,7 kilo .
1,7:4(średnia liczba tygodni) ~~ w przybliżeniu - 0,4 kg na tydzień.

Ja myśle, że niemożna się spodziewać zaraz 2kg/tydzień bo to rozstępy będą zaraz jak hoho to daje w miesiać 8 kilo.. Nieprzytyjesz 50kg w pół roku ;p ... Pozatym tak myśle, że "zdrowo" i "dobrze" tyć ( nabierać masy ) około 1-2kg/MIESIĄC ..

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Ok. ten wzor duzo lepszy. Masz soga
wychodzi mi 4300 ale to tak na szybko. Przelicze to jeszcze raz po pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Poman- wlasnie tez zawazylem ze malo wychodzi ale zwroc uwage ze ten wzor zawsze jest okreslany jako punkt startowy do obserwacji ciala, jak ono reaguje na tak ilosc.
Pozatym jak rozumiem mowisz ze ten wzor jest niedobry to ten twoj chyba tez skoro nie rosniesz....Czy sie myle?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
0.5 kilo tygodniowo na +500 kcal moze zrobic dobry endo ;]

jak ktos robi wiecej to znaczy, ze ma duzo wieksza ilosc kcal w diecie.

u ekto to sie nie sprawdza, 0.5 kg mozna robic 2-3 tygodnie przy bilansie wiekszym niz +500 kcal ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Ok. Ja zrobie tak:
Zostane na 3900 do niedzieli. Zwaze sie i zobaczymy ile kg przytylem przez te ostatnie cztery tygodnie.
Dam wam znac a wy dacie mi wasza opinie.
Mi sie wydaje ze przytylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
"0.5 kilo tygodniowo na +500 kcal moze zrobic dobry endo ;]

jak ktos robi wiecej to znaczy, ze ma duzo wieksza ilosc kcal w diecie.

u ekto to sie nie sprawdza, 0.5 kg mozna robic 2-3 tygodnie przy bilansie wiekszym niz +500 kcal ;] "

Ja jakoś przy diecie 2000-2500 Kcal w 4 posiłkach i wadze 97kg łapie ok. 1kg miesięcznie :D:D:D Jak jadłem 3500kcal dziennie to przybierałem 3kg miesięcznie więc to ile ktoś łapie mięcha to sprawa całkowicie indywidualna. Najlepiej samemu wyczuć swoje zapotrzebowanie, a nie wzorować się na jakichś wzorach/tabelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
No i juz po wazeniu.

Przed dieta wazylem: 101.6kg a teraz, po czterech tygodniach: 104.2kg
= 2.6 kg/4 tyg = 650g na tydzien. Jest za*****cie.
To dowodzi temu,ze ile wzorow tyle ludzi. Co dziala na mnie, nie znaczy ze bedzie dzialalo na ciebie. Ja jestem na 3900 kcal na dzien i tak zostawiam bo dziala. Dzieki wszystkim za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudzielec nie wie co jesc zeby przybrac na masie

Następny temat

Mistrzostwa Świata Kobiet w Kulturystyce i Fitness

WHEY premium