SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile macie w karku? (+ waga i wzrost)- potrzebne mi to info :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Jak wyżej. Jaki macie obwód w karku i jaką macie wagę i wzrost?
Bo mam taki wyczesany sweterek na oku, ale brakuje mi "trochę" w szyji, żeby pasował. Teraz nie wiem, czy jest sens żebym go kupował i w przyszłości będzie dobry jak zabiorę się trochę bardziej za kaptury (których de facto nie robię od długiego czasu), czy może lepiej go nie kupować bo tyle cm. to ja może nie ukulam w szyji :)

Jeśli nikomu to nie będzie robiło problemu to prosiłbym o podanie tychże wymiarów. Będę bardzo wdzięczny :)
Łatwiej będzie mi określić, czy jest sens trochę się poświęcić dla tego okazu, czy mogę go sobie odpuścić ;]

pzdr
PS: przepraszam że umieszczam w dziale trening, ale nie miałem pojęcia gdzie o coś takiego zapytać...

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2009-10-18 21:59:04

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki - ocena, porada

Następny temat

Brzuch

WHEY premium