SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ile kcal i jaka dieta na początek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 261
Witam. Mam 25 lat, ważę 85kg, mam 195 wzrostu. Waga wydaje się mała, ale mam sporo odłożonego tłuszczu. Szczególnie na brzuchu (boczki), na udach i troszkę również na klatce piersiowej.

Moim celem jest pozbycie się tłuszczu, zwiększenie masy mięsniowej i siły.

Obliczyłem, że potrzebuję około 3150kcal dziennie. Od tego odejmuję 650kcal na redukcję (dziennie dużo chodzę + cardio).

Rozłożyłem to na 27% białka (170g), 33% tłuszczów (92g) i 40% wegli (250g).

Jakieś sugestie?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Nie odejmuje się 650 tylko 300 kcal na początek. Zrób to porządnie, wrzuć obliczenia zapotrzebowania i ankietę działu. Makro rozkładamy 2 g białka na kg masy ciała, tłuszcze min 1 g, reszta ww.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 85 Na forum 290 dni Przeczytanych tematów 1946
Wrzuć zdjęcie przodem najlepiej bo przy takim wzroscie z tą wagą nie wydaje mi się bys potrzebowal redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4349 Napisanych postów 69595 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585796
Wstaw zdjęcie sylwetki , ocenimy w jakim kierunku powinienes isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8113 Napisanych postów 108638 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1317423
Moim celem jest pozbycie się tłuszczu, zwiększenie masy mięsniowej i siły. W jednym cyklu treningowym tego nie zrealizujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3017 Napisanych postów 57714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641183
Od chodzenia i cardio nikt jeszcze formy nie. zrobił. Do tego niezbędne są treningi silowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 261
Moją historia wygląda tak, że jakieś 3 lata temu kupiłem swój pierwszy samochód. Skończył się u mnie jakikolwiek ruch fizyczny + prawie fastfoody caly czas. Ważyłem 105kg.

Postanowiłem się wziąć za siebie, zrezygnowałem z fastfoodow, że słodyczy, dodałem spalacz + dużo ruchu i zrzuciłem 20kg w 5 miesięcy. I od tej pory nie mogę już nic z tym zrobić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3017 Napisanych postów 57714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641183