SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kalorii dziennie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
Witajcie

jestem nowy na forum i chciałbym zadać Wam, doświadczonym forowiczom pytanie.

ile kcal powinien przyjmowac dziennie intensywnie ćwiczący nastolatek przy wzroście 160 cm, wadze 43.5 kg w wieku 13 lat?


czekam na odpowiedź.

P.S. liczyłem bmr i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne na różnych stronach ale dalej nie jestem pewien, czy wynik brać za poprawny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
Dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
aczkolwiek czytałem juz te artykuły i nie skupiam się na makro i kaloriach, jedynie chciałem "orientacjnie" wiedzieć ile tego powinno być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W wieku 13 lat lepiej pobiegaj za piłką - jesteś jeszcze dzieckiem.

Poza tym staraj się jeść pokarmy bogate odżywczo (warzywka, ryby, owoce, nasiona, orzechy, mięso, nabiał, pij dużo wody etc) ale nie ma mowy o żadnym liczeniu .. produktów przetworzonych nie musisz całkowicie eliminować, po prostu je ogranicz i spożywaj w zdroworozsądkowych ilościach.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-19 11:56:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
dzięki
stostuję się do tego wszystkiego staram się jeść owoce warzywa mięso etc.
nie jem żadnych słodyczy ani fast foodów.
ograniczam spożywanie białego chleba do minimum i codziennie trenuje z wagą własnego ciała oraz biegam i jeżdżę na rowerze.

przez ostatnie 10 miesięcy schudłem 12 kg i ztąd pojawiają się moje wątpliwości.


Zmieniony przez - włoczykijjj w dniu 2017-08-19 12:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
myślę że na oko powinieneś jeść, bez wpadania w paranoje liczenia, sam widzisz jak sylwetka Ci się zmienia i możesz reagować, poza tym się rozwijasz i jedenie małych ilości moze Ci zaszkodzić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
ok dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje u kobiety proszę o sprawdzenie

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 88kg

WHEY premium