SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kalorii??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Właśnie wyliczyłam sobie ile powinnam zjadać kalorii i jestem w lekkim szoku. Jeśli coś pokręciłam to proszę o poprawkę. Ważę obecnie 50 kg./168cm. Przez wakacje nie ćwiczyłam, teraz mam zamiar zacząć trening cykliczny/3 razy w tygodniu i basen/2 razy. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyszło 1188, przecież to malutko. Kurczę, ile mam w końcu zjadać? Oczywiście nie chodzi mi o dietę redukcyjną, ważne jest aby nie przytyć i odpowiednio się odżywiać.

Monia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokladnie
obserwacja jest tutaj najwazniejsza
pozdrawiam i zycze zdrowia i sukcesow

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
mi wyszlo - OCZYWISCIE TEORETYCZNIE - okolo 1400kcal

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Mi wyszło 1890 kcal. To moje dzienne zapotrzebowanie, teraz nie mam żadnych celów ani robienia masy, ani rzeźby, i uważam, że to mało. Ale to przecież tylko wzór, podstawa do tworzenia diety, tak więc sie tym nie przejmuje raz mam więcej raz mam mniej tych kalorii, ale grunt to sie obserwować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160

a mowiac "mi wyszlo 1400kcal" mowilem do kolezanki a nie o sobie

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 563 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14769
Kanarek zycił bys do podwieszonego postu HST okiem ????
bo chcialbym po jutrze zaczac cwiczyc ale mam watpliwosci :)

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ups - sory - zaraz zajze ...przypomnialo mi sie - a teraz Ciebie i Karola zauwazylem
daj mi 30 min

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
zobaczylem, ze Kanarek jestes na forum i wlasnie chcialem to samo napisac ale Dembek mnie ubiegł...



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl::..
..::: (E) http://www.ekwador.com.pl (E) :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
macie odpowiedzi
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ważę obecnie 50 kg./168cm. Przez wakacje nie ćwiczyłam, teraz mam zamiar zacząć trening cykliczny/3 razy w tygodniu i basen/2 razy. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyszło 1188, przecież to malutko.

MNIE ROWNIEZ WYSZLO ZAPOTRZEBOWNAIE DLA CIBIE W OKOLICY 1400 KCLA

Kurczę, ile mam w końcu zjadać? Oczywiście nie chodzi mi o dietę redukcyjną, ważne jest aby nie przytyć i odpowiednio się odżywiać.

ZACZALBYM OD TEJ WARTOSCI I EW ROBIL KOREKTE W GORE LUB W DOL ROBIC MALE SKOKI +-100 KCAL
TO JEST TEORETYCZNE ZAPOTRZEBOWANIE KAZDY OGRANIZM REAGUJE INACZEJ
EKSPERYMENTUJ !!

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurczę, może ja brałam za mały wskaźnik aktywności? Chodzi mi o ustalenie zapotrzebowania kalorycznego przy moim wzroście i wadze. Oczywiście nie chcę schudnąć. Hmm, mówisz że 1400 kcl będzie odpowiednio? Rozumiem, że z tyloma kaloriami ani nie przytyję, ani nie schudnę (o to mi właśnie chodzi). Nie będzie to czasem za mało? Troszkę się pogubiłam w tym wszystkim :)
Dziękuję wszystkim za porady

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ZACZALBYM OD TEJ WARTOSCI I EW ROBIL KOREKTE W GORE LUB W DOL ROBIC MALE SKOKI +-100 KCAL
TO JEST TEORETYCZNE ZAPOTRZEBOWANIE KAZDY OGRANIZM REAGUJE INACZEJ
EKSPERYMENTUJ !!

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

małe pytanko...

Wiecej