SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje odżywianie - przykład

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Ile jem codziennie?
Czego zjadam najwięcej?

Waga 93.5kg, 184cm wzrostu, 3DTweek ciężkie treningi wielostawowe z dużymi klamotami.
Pas 85.5cm sporo wypchany żarciem bo już długo lecą wysokie kcal
Udo 65cm
Klata 124cm
Łapa 45cm

Codziennie aktualnie jem 3800kcal w dzień treningowy i nietreningowy.
B300
T100
Reszta to węgle

To pewniak który jest codziennie:
Mięsa wieprzowego 600-900gr
Codziennie ok 4-6 jaj
Twarogów, skyrów 500-750gr
Ser żółtego, mozarelli ok.150gr
Pieczywka ok 200gr
Warzyw, owoców 600-800gr
Batonik

Do tego dochodzą kalorie z innych produktów codziennie zmieniam żeby nudy nie było:
- ziemniaki
- makarony
- frytki
- paluszki
- krakersy
- biszkopty
- herbatniki
- płatki na mleku
- popcorn
- sernik na zimno
- kabanosy
- parówki
- tortille
I wiele wiele więcej!

Reasumując nie ma co się ograniczać tylko trzeba wszystko podliczać i jeść z głową

A Ty jak i ile jesz?

Piona!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Osobiście nigdy nie miałem problemu z głodem w czasie okresu redukcji tkanki tłuszczowej, czy startując w zawodach sportów chwytanych, zbijając masę ciała do określonej w limicie wagowym. Nigdy nie musiałem schodzić z tego względu na jakąś szczególnie niską podaż kalorii. Poza tym, jak zostało już zasugerowane w wypowiedzi powyżej, zawsze w sytuacji, gdy chcę najeść się bardziej, wrzucam do posiłków spore ilości warzyw, oraz produkty o wysokim indeksie sytości.

https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Indeks_glikemiczny_i_indeks_sytości-a861.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Forma godna pochwały, gratulacje.... Tylko po co ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Forma bdb , co do jedzenia to też jem wszystko na co mam ochotę i zliczam bilans kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
Sam sobie zadajesz pytanie i odpowiadasz.
A 3800 to są bardzo niskie kalorię a nie wysokie uwierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rzeczywiście forma bardzo dobra. Nic tylko pozazdrościć. Jeżeli chodzi o odżywianie, to oczywiście, że najważniejsze są podstawy, czyli w pierwszej kolejności ilość spożywanych kalorii, następnie ilości składników odżywczych i na końcu ich źródła. Nie wiem dokładnie co masz na myśli pod stwierdzeniem z brakiem konieczności ograniczania się. Nie każdy jest taki sam, ma takie zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, jak Ty, czy też funkcjonowanie gospodarki hormonalnej. Jeden musi się bardziej ograniczać, a inny nieszczególnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Utworzyłem temat aby zobacz co Wy spożywacie w ciągu dnia na danych kaloriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
arturl1986
Sam sobie zadajesz pytanie i odpowiadasz.
A 3800 to są bardzo niskie kalorię a nie wysokie uwierz


A czy ja twierdze że jest wysoka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
arturl1986
Sam sobie zadajesz pytanie i odpowiadasz.
A 3800 to są bardzo niskie kalorię a nie wysokie uwierz
Przecież to zalezy bo dla jednego to bardzo dużo a da innego bardzo mało , ja osobiscie nigdy na 3800 nie wszedłem wiec dla mnie to bardzo dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
BGHB
Utworzyłem temat aby zobacz co Wy spożywacie w ciągu dnia na danych kaloriach.

Im niższe kalorie tym więcej warzyw i produktów niskoprzetworzonych, z kolei im więcej tym więcej pozwalam sobie na te, które nie do końca sycą, ale są smaczne, czyli po prostu "mniej zdrowe" i bardziej przetworzone. Pod kątem zdrowia czy wyników badań nie mam problemów i nie zaobserwowalem różnic że względu na spożywanie mniej lub więcej przetworzonej żywności, jednak głównym problemem u mnie jest redukcja i głód na niej, więc właśnie dlatego wtedy unikam produktów które są gęste kalorycznie, żeby na jak najdłużej mieć poziom sytości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3413 Napisanych postów 1917 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17368
BGHB
Utworzyłem temat aby zobacz co Wy spożywacie w ciągu dnia na danych kaloriach.


Siema, forma godna pochwaly,gratulacje.
Dokladnie tak jak koledyz nie widze sensu tego tematul. Jesli chcesz zobaczyc jak jemy zapraszamy do dzialu Kuchnia, tam tez mozesz sie dzielic swoimi posilkami. Moze to cos dla Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Okej zobaczę ten dział dziękuję.
Ooh redukcja to dramat psychologiczno-umyśłowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Liczenie zapotrzebowania kalorycznego

WHEY premium