SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile jeść minimalnie aby przeżyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć ile mogę jeść minimalnie aby przeżyć?
Od pewnego czasu chcę zrzucić parę kilogramów i wydaję mi się że głodówka będzie najlepszym rozwiązaniem. Tak więc można np. jeść jakiś skromny posiłek, powiedzmy co 24h a w między czasie pić wodę?
To nie jest żart, bardzo bym prosił o poważne odpowiedzi.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
myślę że przemyślana głodówka może być pozytywna dla organizmu, ale na pewno najlepszym rozwiązaniem na nadwagę nie jest. Nie wiem po co ci takie radykalne kroki. Możesz przejśc na dietę kopenhaską z tym że to już decyzja na resztę życia, a przynajmniej na dłuższy okres czasu. Jeśli myślisz że pogłodujesz z 2 tygodnie. A potem znowu zaczniesz jeść normalnie i utrzymasz wagę to się grubo mylisz.

Zacznij się ruszać stosuj się do 10 wskazówek żywieniowych, a rezultaty przyjdą szybciej niż myślisz.

A co do tematu to myślę że do podtrzymania ciepłoty ciała i utrzymania podstawowych funkcji życiowych organizmu wystarczy jakieś 600-800kcal.



Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-02-16 16:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Jeżeli będziesz jadł jeden skromny posiłek i tylko pił wodę to nie będziesz miał na nic sił więc odradzałbym takie zabawy. Napisz coś więcej o sobie wzrost waga itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o POMOC !!! DIETA ..................

Następny temat

Kiedy efekty i jakie

WHEY premium