SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu po aerobach zjesc posilek (redukcja)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Mam kilka pytan odnosnie tego. Oczywiscie mam plan typowo redukcyjny.
1. Trening silowy + 30min cardio - kiedy posilek? kiedy bcaa?
2. cardio 30-45min - kiedy posilek, kiedy bcaa?
3. trening interwałowy - kiedy posilek, kiedy bcaa?

Cel - redukcja. Poziom BF ~10,15%.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Prosze wybaczyc ale nie wiem jak sie edytuje :)

Jeszcze pytanie jedno. Czy moge zastapic czyms BCAA w powyzszym przypadku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2187
BCAA przed i po cardio najlepiej. do tego dobrze by bylo jeszcze izolat i po tym (tak jak przy zwyklym treningu silowym) za 30-40 min normalny posilek ale z weglami zlozonymi, proste zachamuja proces spalania przez wyrzut insuliny. w sumie zlozone tez ale pozniej :)

Niech Masa Bedzie Z Toba!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
BCAA wlasnie mam zamiar kupic w przyszlym tygodniu marki... SFD :) Widzialem opinie i kazdy chwali. Natomiast co do izolatu to jaki wybrac? Z drugiej strony nie bedzie za duzo tego bialka? Skoro dodam ten izolat, to bede musial podciac troche posilki bialkowe w ciagu dnia, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2706 Napisanych postów 50606 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341284
Jak zwykłe aeroby to starcz bcaa z 20 min przed i ewentualnie w trakcie, po normalny posiłek, nie ma co wydziwiać z izolatami. Kolega po prostu miał mało do roboty i wpadł poodświeżać tematy i "pospamować" .
Jak masz Cardio i siłowy to BCAA przed i j/w ok 20 minut przed końcem siłowego, w domu posiłek stosowny dla tej pory. Po interwałach podobnie.
Choć osobiście nie przeceniałbym mocy BCAA i stosował je raczej jako fajny środek na poprawę wytrzymałości, jako ochronę mięśni przy niskim bf już nie koniecznie. Choć główną rolę i tak gra dieta.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-01-10 17:24:26
1

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4904
1. Trening silowy + 30min cardio - kiedy posilek? ok godzine przed siłowym. kiedy bcaa? głównie przed cardio. jak cię stać to też i po cardio.
2. cardio 30-45min - kiedy posilek, kiedy bcaa? j/w, posiłek ok 30 min po treningu
3. trening interwałowy - kiedy posilek, kiedy bcaa? to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koniu151 a co polecalbys zamiast bcaa? Wiem, ze dieta to ponad polowa sukcesu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2706 Napisanych postów 50606 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341284
pytanie powinno wiązać z tym w jakim celu bcaa i czemu nie bcaa, wtedy można szukać odpowiedzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bcaa w celu jak najmniejszych spadkow miesniowych przy redukcji oraz poprawie regeneracji, poniewaz styczen i luty zapowiada mi sie ciezko. Treningi na silowni i treningi w pilke nozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Ok, a teraz czemu potrzebny Ci zamiennik?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tzn nie potrzebny mi zamiennik ale napisales: "Choć osobiście nie przeceniałbym mocy BCAA i stosował je raczej jako fajny środek na poprawę wytrzymałości, jako ochronę mięśni przy niskim bf już nie koniecznie." dlatego pytam czy jest cos lepszego od bcaa? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20kilo do zrzucenia, jest motywacja!

Następny temat

dieta do poprawek, ekto

Fruzelina