SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile $ na diete miesiecznie potrzebujecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Reklama!BAN!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
a moj kumpel nic nie kupuje bo sam sobie robi zywnosc, tzn bialko to poluje na bezdomne psy koty dziki lisy itp, wegle to je jabka z drzewa ,wode to kranowe chleje i dobrze wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
BAN?? nie, nie dzisiaj wykupiłem abona

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Webster sory ale jakoś tuna z TESCO nie wchodzi :/
3-4 x w tygodniu to jaj już dam te 3,20 i zjem dobrego smacznego z dużą ilością B :D

Np. Tuńczyk z biedronki zajeżdża tak skarpetami że wytrzymać nie można, raz kupiłem musiałem go zalać oliwą i duuuużo papryki bo aż niemiło

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bo niestety ale rozdrobniony,nie jest najlepszym wyborem...Sam zjadłem tego tonę i nieraz miałem wrażenie,że rybka zmielona jest razem z gumiakami rybaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
albo zanim ją oddał to skupu to "popuścił" z nią wodze fantazji
a wiadomo jak sie siedzi z wędką to nuda straszna i wyobraźnia rybaka jest trochę inna :p

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
Może z tuńczykiem masz troszkę racji, ale ser jest I klasa.



No może II

a co do tuńczyka, to nie jest on firmy TES**, tylko taki w oczo***** opakowaniu, ale to tak tylko dla formalności.

Zmieniony przez - webst3r w dniu 2007-08-01 10:29:09

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja już nie jadam rozdrobnionego,ale Ty King uważaj,bo Twoja teoria,trąci mi "Porankiem kojota"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykladowo tunczyk graala w kawalkach (sos wlasny oczywiscie) stoi po 3,50 natomiast tej samej firmy rozdrobniony 2,50. Logiczne ze mieso w celu rozdrobnienia trzeba przepuscic przez jakas maszyne i wymagana jest nad nim dodatkowa praca, wiec jakim sposobem jest on tanszy? wynika z tego ze w miesie rodrobnionym jest mniej miesa ot co (wogole ten w kawalkach jakos mniej smierdzi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 404
no nie chlopaki to mnie pocieszyliscie, wlasnie mialem sobie zaczac rozpisywac moja pierwsza diete ale widze ze nie ma sensu jak tu kaska idzie od 300 w gore a jeszcze jak mieszkam na zielonej wyspie to euro :/ nie bede mial kiedy na dom odlozyc :D. zostaje mi cwiczyc tak jak do tej pory tylko silka i czasem odzywki...pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie i dieta

Następny temat

Równowaga kwasowo-zasadowa

WHEY premium