SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igiełka pod paznokciem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Witam, bylem dzis u fryzjera i obcialem sie na jeza. Wieczorem umylem wlosy i traf chcial gdy sobie je mylem koncami palcow wbila mi sie krotka igiełka wlosa. Czarna i cienituka. Odrazu wzialem sie za wyciskanie ale nic nie dalo. Wzialem goraca kapiel, skora troche napeczniala wiec wycialem panzokiec do granic i probowalem wyjac igla ktora wyczyscilem w spirytusie salicylowym.
Na szczescie udalo mi sie wyjac tego klujacego wloska, ale czy moge miec jakies nieprzyjemnosci z tego powodu?
Nacialem troche skory wokol tego wloska by bylo latwiej go wyjac i ta skora jest czerwona i bolesna (chyba taka jest pod paznokciem?)
Isc jutro do lekarza, czy moze samo sie zagoi? Moze jakies masci odkazajace albo regenerujace? CO ZROBIC?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
jesli wyciales sobie paznokcia to wystarczy oblac czyms odkazajacym i nie chowac tego pod skarpetkami etc przez pare dni.

ja mam taki problem ze musze sobie wycinac paznokcie bo mi wrastaja, wiec u mnie to norma. jeszcze nigdy nie mialem powiklan, ale jak masz watpliwosci to idz do lekarza.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łojotokowe zapalenie skóry twarzy i głowy

Następny temat

Straszny ból mięśnia czworogłowego

WHEY premium