SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie wszędzie, też w pasie... Coś robie źle?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
Od około 3 miesięcy stosuję porządną dietę masową z odpowiednio dobranym treningiem siłowym. Porządną czyli:
-ułożona z pomocą z tego działu
-liczę dokładnie kalorie każdego dnia
-przestrzegam regularnego jedzenia

Celem obecnej diety i treningu jest zwiększenie masy mięśniowej co się sprawdza bo obwody ramion, ud, klatki, łydek się zwiększyły wraz ze wzrostem siły.

to co mnie nie pokoi to także większy obwód pasa. Poszło mi 3-4 centymetry. Z moich obserwacji wynika jednak, że nie jest to zwiększenie się ilości tkanki tłuszczowej, a po prostu trochę mnie rozepchało, brzuch mi bardziej odstaje.
Coś nie tak z tą moją dietą czy wzrost obwodu pasa to rzecz normalna przy nadwyżce kalorycznej?

I co się w ogolę dzieję? Skoro to nie tłuszcz to co sprawia, że mam tak dużo w pasie? Żołądek mi się rozpycha od dużej ilości jedzenia?

Tu link do pozytywnie ocenionej mojej diety:
https://www.sfd.pl/Dieta_masowa_do_oceny-t788863.html

To co się zmieniło to waga bo ważę teraz 94kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
mi na amsie rozpycha z 2-3cm od takiej ilosci zarcia,fatem zawsze podleje ew.wlacz aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4005
Kolego masując wszędzie Ci te centymetry pójdą w górę :)
Ja tam osobiście bym to olał :P
Przyjdzie czas to zaczniesz redukować tłuszcz i z brzucha zejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
Oki, dzięki za szybką odpowiedź. Dwa razy w tygodniu biegam, więc aero na lekkim poziomie trzymam też.

Jeszcze jakby ktoś mógł mi odpowiedzieć na drugą część pytania
"I co się w ogolę dzieję? Skoro to nie tłuszcz to co sprawia, że mam tak dużo w pasie? Żołądek mi się rozpycha od dużej ilości jedzenia? " lub podrzucić jakiś link?

Interesuje mnie to bo na forum znalazłem też odpowiedź na podobne pytanie- słabe mięśnie brzucha nie są w stanie utrzymać rozpychających się jelit I zastanawia mnie jak to z tym jest w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
albo to że wcześniej mało jadłeś albo to że przesadzasz z jedzeniem.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
lepszy rower/bieznia niz bieg,mieso mniej leci

ja np. po weekendzie imprezie mam pas 1-2cm mniejszy bo malo co jem

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2011-09-23 22:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja musze się zmęczyć czy to pływając czy biegając rower tak sobie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie w domu na czczo - Kilka pytań

Następny temat

Dieta, trening pomoc

WHEY premium