SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idelany trening na klate - czy ja dobrze rozumiem ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 6265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34223
pompki klasyczne z kg 4x8 progresja ciezaru ale ostroznie z kg i głębokoscią
wyciskanie hantli siedzac (wiem ze to glownie na barki ale w dniu barkow dal bym glownie unoszenia w roznych plaszczyznach) 3x10 prog
rozpietki lekki skos 3x15
brama unoszenie w gore podchywtem 3x15
przenoszenie hantla lezac 3x15

Zmieniony przez - krawat w dniu 2016-09-24 10:24:06

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1636
okej dzieki bede probowal w przyszlym tygodniu, aczkolwiek pompek sie troche obawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 6265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34223
To zamiast z kg zrob 3-4 x 10p tempo 4+1-nie pełne tylko np nad jakims pudełeczkiem 10 cm.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 4718 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 128236
Jak u Ciebie wyciskanie hantli chwytem neutralnym/wszelkie wyciskania bez flarowania łokciami na boki tylko z trzymaniem ich przy ciele bardziej? Jak z przenoszeniami leżąc?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 1091 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14192
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1636
Gats 2
Jak u Ciebie wyciskanie hantli chwytem neutralnym/wszelkie wyciskania bez flarowania łokciami na boki tylko z trzymaniem ich przy ciele bardziej? Jak z przenoszeniami leżąc?

Jestem w trakcie testowania, kilka tygodnii temu jak 30stkami polecialem serie na koniec to wieczorem mialem parala na barku, dlatego lece teraz od minimalnego zakresu w gore, zeby znalezc granice, w czwartek zrobilem 12,5 po 16 powtorzen z suplinacja nadgarstkow na skosie w dol z mostkiem i staralem sie wlasnie trzymac rece blisko i nie czulem wogole dyskomfortu, a nawet sie zmeczylem :D

ryba005
A mostkujesz podczas wyciskania ?

tak aczkolwiek mam wrazenie, ze troche za bardzoo, gdyz na 2 dzien czuje "zakwasy" w odcinku ledzwiowym takze musze dopracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 1091 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14192
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmocnienie lędźwi, martwy ciąg

Następny temat

Trening

Fruzelina