SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealne przy redukcji i na lato-INTERWAŁY z Mistrzem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Czas akcji:26 maj 2013 godzina 15:00

miejsce akcji:Poznań-stadion

główni bohaterowie: Mistrz:Dawid Damasik i Userzy

akcja:Interwały-czyli trening spalający tłuszcz i rozwijający mięśnie oraz kondycję


szczegóły i zgłoszenia:

https://www.sfd.pl/Runda_IV_Trenuj_z_Mistrzem:Dawid_Damasik_trenuje_z_Userami_SFD_Interwały-t941878.html#post1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Najważniejsze,że udało sie przedstawić cały trening-nawet nie padało,choc za ciepło nie było...

Ale na pewno wszyscy uczestnicy są zadowoleni-było to ciekawe przeżycie treningowe na świeżym powietrzu ...

Na mnie samego też to konkretnie wpłyneło(I koncepcje,wykonanie Dawida i ten stadion,na którym kiedyś bardzo dawno startowałem...poza tym lubię biegać i bieganie po pierwszych oporach bardzo wciaga i fizycznie i mentalnie)-postanowiłem znów włączyć bieganie na otwartej przestrzeni,na miękkiej trawiastej powierzchni(wiadomo-waga i aktualnie kontuzja wiazadła kolanowego) w ramach aerobów potreningowych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
czemu ja mam do tego Poznania tak daleko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Daleko?...

Z dzisiejszego biegania...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
masti
Daleko?...




no niestety, 500km - minimum 8 godzin jazdy samochodem po naszych super autostradach, nawet nie chcę myśleć ile naszą superszybką PKP (choć widziałem że koło Ciebie śmiga jakiś expres)

po takiej podróży ciężko było by mi zrobić jakiekolwiek aeroby

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
a tanie loty?godzina i jesteś-ceny w granicach 100-130 zł były-nie wiem jak teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jest to jakies rozwiązanie, ale też jest to czasochłonne, dojazd do Rzeszowa (~1 godzina), na lotnisku trzeba być chyba minimum 1 godzinę wcześniej, przelot z odprawą ~1,5 godziny, dojazd z lotniska na miejsce ~1godziny, i już mamy prawie 5 godzin, do tego nie wiadomo o jakich godzinach latają samoloty

zresztą tanie loty w PL to był chyba pomysł wizjonera z Amber Gold i chyba teraz już nie ma takich promo



edit
niby są połączenia, ale cena w obie strony ~800pln, już lepiej samochodem

http://www.esky.pl/promocje/bilety-lotnicze/Polska/Poznan/Poznan-Lawica-POZ/z/Polska/Rzeszow/Rzeszow-Jasionka-RZE/05-2013

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-05-06 21:42:34

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
to rzeczywiście kłopot-luciaz jechała z Rzeszowa do Poznania 12 godzin w każdą strone....

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-05-06 21:52:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Przedsmak tego,co Was czeka na interwałach...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Masti - czy przewidujesz jakąś formę pytań i odpowiedzi do Dawida (coś podobnego do treningów z Karolem), jeśli tak to ja mam 2 pytania
1 - kiedy i co najoptymalniej jeść przed i po aerobach pod kątem redukcji
2 - czy warto wspomóc się w okolicach aerobów jakimiś suplami (BCAA itp)


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-05-15 14:02:02

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Właściwie można by zrobic takie pytania-mysle,że będzie troche czasu na odpowiedzi dla Was-zależy ile osób tam się zjawi...Na razie zapowiada się około 8-10 ale pewnie bedzie nawalanka...Nikt się w temacie właściwie nie wpisał...

Ok- to wpisujcie tu pytania-wydrukuje i może beda odpowiedzi...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nikt nie ma pytań, więc ja dalej drążę (dopisuję do listy poprzednich)

1 - kiedy i co najoptymalniej jeść przed i po aerobach pod kątem redukcji
2 - czy warto wspomóc się w okolicach aerobów jakimiś suplami (BCAA itp)
3 - co sądzisz o bieganiu z dodatkowym obciążeniem
4 - co sądzisz o aerobach na czczo

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia po 35r. co i jak?

Następny temat

Prośba o ocenę

WHEY premium