SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I tak właściwie to co dalej :) Czyli walka trwa...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dasz radę, planuj wieczorem, wtedy łatwiej kontrolować

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Ooo dobry pomysł :). Zaraz spróbuje ułożyć sobie miskę :). A proszę powiedz mi gdzie mogę jakieś przepisy wrzucić ? Mam troszkę ciekawych przepisów w zasadzie nie moich, tylko z gazet (oczywiście kulturystycznych :) ) , ale są fajne :). Nawet są jakieś słodkie ciastka i inne jakby ktoś kiedyś nie dał rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Jak będę miała więcej wolnego czasu to coś powrzucam :) dziękuję za linka Ruda29 :).

Jak napisałaś zrobiłam sobie wcześniej plan dnia z jedzonkiem i rzeczywiście jest o wiele łatwiej niż na "żywo" :).

Postaram się trzymać tłuszcze na poziomie 80g dziennie. Czyli B120/ T80/W150.
Pomierze się w tym tygodniu bo dziś tylko się zważyłam z rana. Waga spadła do 51,1 kg narazie.

Dzisiaj była ciężka niedziela przy stole rodzinnym z lodami z ciastem hehe ale udało mi się ominąć wszystko.

Wrzucam dzisiejszy dziennik. Na poniedziałek też już zrobiłam ale może będę wprowadzać jeszcze drobne podmianki.
Warzywa: pomidor, seler naciowy, cebula
Napoje: jak zwykle woda z cytryną i herbata :)
No i bezsportowo.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Dzisiejszy plan zrobiony :).
TRENING B:
"Martwy ciąg"
Seria nr 1: liczba powtórzeń: 12, obciążenie: 35kg
Seria nr 2: liczba powtórzeń: 12, obciążenie: 35kg
Seria nr 3: liczba powtórzeń: 12, obciążenie: 35kg

Wyciskanie sztangi stojąc
Seria nr 1: 12 powtórzeń 18 kg
Seria nr 2: 12 powtórzeń 18 kg
Seria nr 3: 12 powtórzeń 18 kg

ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
Seria nr 1: 12 powt. 30 kg
Seria nr 2: 12 powt. 35 kg
Seria nr 3: 12 powt. 35 kg

wypady
Seria nr 1: 12 powt. na każdą nogę 32 kg
Seria nr 2: 12 powt. na każdą nogę 37 kg
Seria nr 3: 12 powt. na każdą nogę 37 kg

uginanie nóg leząc
Seria nr 1: 12 x 30 kg
Seria nr 2: 12 x 35 kg
Seria nr 3: 12 x 35 kg

pompki
Seria nr 1: 37 x

Aeroby
Seria nr 1: 20 min rowerek stacjonarny

Miska dzisiejsza następująca:
Napoje: herbata, woda mineralna, woda z cytryną
Warzywa: pomidor, szczypior,

No :)




Zmieniony przez - EvilMonkey w dniu 2012-05-28 21:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dlaczego wszystkie serie robisz tym samym ciężarem? Jeżeli dałaś rade zrobić zadaną liczbę powtórzeń to dodaj ciężaru w następnej serii I oczywiście nie zapominaj o technice
Powodzenia

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-05-28 21:28:17

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Pierwszą serię zawsze staram się robić lżejszym ciężarem a później maxymalnym którym zrobię dobrze technikę :). Ale np najmniejsza sztanga to 18 kg na siłowni także wyciskanie sztangi robiłam maxem od razu hehe no i technika w ostatnich seriach pewnie trochę oszukana przez to. A powiedz jak wezmę jeszcze większy ciężar i zejdę z powtórzeń aby dobrze technicznie wykonać to ćwiczenie, to będzie to prawidłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Tak, będzie prawidłowo. Wtedy w następnym treningu możesz zostać z tym samym ciężarem i walczyć o większa liczbę powtórzeń

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Oo super :) dzięki za podpowiedź Arphiel :). W środę następna siłownia, tak więc zacznę wdrażać od razu większe ciężary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2964
Wczoraj po całym dniu umarłam, ale już uzupełniam michę wczorajszą i trening :). Będę miała teraz notoryczny brak czasu na wszystko bo się bronię za 3 tygodnie i ostro pracuję aby zdążyć ze wszystkim.

Obiad podzieliłam na dwie części, ale troszkę nie dojadłam bo już nie miałam siły i miejsce w żołądku mi się skończyło :).

TRENING wytrzymałościowy:
3 obwody:
Wioślarz - 3 min
25 - przysiadów
25 pompek
25 x 25 Sumo DL Hi Pull

Poniżej micha :).
Warzywa: cebula, brokuł, czosnek, pomidor, szczypior
Napoje: jak zwykle herbata i cytryna z wodą
Przyprawy: sól, pieprz, ostra papryka




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Marzy mi się zgrabna sylwetka!

Następny temat

odtłuszczenie i wylaszczenie

WHEY premium