SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I po tradziku, ZA DARMO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
Dziękuję za odpowiedź.

dropi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
A ja mam 18lat i ku**** ten syf trzyma mnie już 7 lat i nic mi nie pomaga lekrze i ich cudowne leki od 7boleści oraz domowe sposoby ale szczyn to ja napewno pic nie będę bo nie widze celu w piciu tego co organizm wydala w nadmiarze a poza tym nie jest po****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
Wczoraj napisalam elaborat na 3 strony i po wstawieniu buzki wszystko mi wcielo, a pojawil sie po raz kolejny artykul pisany wczesniej.Nie mialam sily pisac od nowa wiec odpuscilam sobie.
Wczoraj bylam u lelarza dermatologa z powtorzonymi i szczegolowymi wynikami badan.Okazalo sie ze alat ktory wczesniej byl podwojny czyli 77 za drugim razem wyszedl 6!Zasugerowalam ze moze to pod wplywem wysilku gdyz syn intensywnie cwiczyl na silowni w przeddzien badania.Pani potwierdzila ze moze tak byc.Inne badania wyszly ok-pasozytow nie ma,lamblii tez,mocz ok ale zlogi w nerce wykazalo usg.Postanowilam zrobic tak-rano sok wlasnej roboty i danie skladajace sie z platkow owsianych,miodu,orzechow wloskich i tartego jablka.W szkole zje syn obiad a ja w domu mieso i warzywa mu sprobuje zapodac, duzo wody, kupilam tez drozdze z bratkiem w tabletkach i tran.Bedzie bardzo ciezko bo syn nie chce poddac sie diecie gdyz w nia nie wierzy.Trudno- nie kupie wiecej mleka,sokow w pudelkach i drobiu.Glowa muru nie przebije, ale chociaz sumienie bede miala spokojne ze probowalam.Pozdrawiam!

dropi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
Witam,
Na ciężką postać prądziku między innymi M. pije bratek na którym pisze że działa moczopędnie.W przypadku M. jest to korzystne, bo ma złóg na jednej nerce 11mmm.Wyniki z badania moczu są ok.Dużo pozytywnych rzeczy czytałam na temat Zincteral 45mg z resztą kolega z forum sam mi go polecał.I teraz na stronie domzdrowia.pl wyczytałam cytuję:
"Przeciwwskazania: Niewydolność nerek.Nie podawać łącznie z tetracyklinami, kwasem acetylosalicylowym, indometacyną, ibuprofenem, tiazydowymi lekami moczopędnymi, kortykosteroidami, preparatami wapniowymi, substancjami chelatującymi (np. penicylaminą), dietą mleczną, alkoholem. "
Pytam Was, czy kupowac ten Zincteral,czy nie zaszkodzi (bratek-moczopędny,złóg w nerce).Lekarzom nie ufam do końca,bo niejednokrotnie się przekonałam że nie mają wiedzy w niektórych tematach:(.
Pozdrawiam:)

dropi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
jedna wielka bzdura to nie podziałało na ciebie mosiek

tylko po prostu wyszedłeś z tego wieku i sam zniknął


a głodzą się tylko idioci

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Według mnie poast autora ma dużo prawdy w sobie, Ja cierpie z powodu tradziku już parwie 7 lat i powiem że probowałem już masy rzeczy bez pozytywnego rezultatu. Ostatnio (zanim wpadłem na ten temat) Dowiedziałem się żeby nie jeść słodyczy - OK, powiedziałem sobie 'coś za coś' i od tamtej pory zazywam tyle cukru co jest w potrawach czy od niedzieli kawałek sernika czy jakiegoś domowego wypieku. Stan cery poprawił sie o jakieś 70%!! Znikła cała ta masa ochydnych wyprysków, co jakis czas mam pryszcza, dwa na twarzy, czasem zdarzy się że wyskoczy jeden na plecach, ale to tak żadko że aż się cieszę że odmówiłem sobie tego przelketego cukru. dziś wpadłem na ten temat - a tak z głupa bo mi się nudziło i chciałem się dokształcić i dowiedziałem się żeby nie mieszać potraw i możliwie ograniczyc jadanie mięs, OK - od dziś wprowadzam i tę zasadę w życie - a dlaczego? a bo moja ciało na to zasługuje! Nie chcę sobie zryć psychiki przez trądzik, chcę być zdrowy i zdrowo wygladać. Odmówię sobie pysznych chemicznych potraw teraz, ale pociesza mnie myśl że za kilka lat gdy juz problem trądziku mnie opuści najem się do syta tym całym chemicznym syfem i potem będe z tego usatysfakcjonowany po pachy! Człowiek nie musi przez całe swoej życie opychac się pysznościami, są takie rejony na świecie gdzie ludzie do ust nie mają czego włożyć a my tu sobie wybrzydzamy na pyszności, tak myślę i dlatego łatwiej jest mi powiedzieć NIE dobrym potrawom. Zauważyłem że wiele ludzi w tym moja rodzina nie potrafi sobie odmówić jadania smacznych potraw nawet na jeden głudzi jeden dzień! ehh rozpisałem się... ;p

marnuje czas przed tym komputerem... aaa co mi tam, mam czas - wierzę w życie po życiu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Dla mnie te wypociny na pierwszej stronie to jakieś żarty...
Koleś czyta, studiuje ten temat przez 5 lat i po 3 latach dochodzi do wniosku, że jedzenie raz dziennie mu pomoże, ale nadal wpie*rza śmieci, na dodatek pije własny mocz i robi sobie lewatywy, czy to jest normalne?
Na początku sobie myślałem:
"Mhm...koleś się rozpisał, widać zna się na rzeczy i pewnie coś dobrego doradzi"
Jednak się myliłem, artykuł w 9/10 poświęcony na użalanie się nad sobą i nad tym jakie to miał trudne dzieciństwo, reszta tekstu to jakieś okropne gadanie o częstotliwości posiłków.
Więcej będzie kłopotów, przez jedzenie jednego, czy dwóch posiłków dziennie niż korzyści, które miały wypłynąć z Twojego "złotego środka" na trądzik i wiele osób przyzna mi w tej kwestii racje.

Dla mnie, jedyne co tu się zgadza, to zdanie któregoś z użytkowników, że odpowiednie odżywianie pomaga w walce z trądzikiem.
I tym właśnie zdaniem mógłbym zastąpić Twój tekst, ludzie nie traciliby przynajmniej czasu na czytanie głupot.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - CMIL-14 w dniu 2010-09-18 01:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Krótka piłka, ja jestem na diecie od 3 lat i trądzik jak miałem tak mam dalej więc tezy, że dieta leczy trądzik można włożyć między bajki.
Ogólnie mówiąc będziesz jadł syf to ci się pogorszy będziesz jadł zdrowo to ci się nie polepszy, niestety to działa tylko w jedną stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Ja np mam tradzik od 5 klasy podstawowki. Do 18 roku zycia mialem TRAGEDIE na twarzy. Wtedy przeszedlem pierwsza z dwoch kuracji izotekiem (jedna niepelna, przerwana przez lekarza z powodu "zadowalajacych efektow). Na 9 miesiecy mialem spokoj, wtedy tradzik wrocil jeszcze mocniejszy i obrzydliwszy. Niezbedna byla 2 kuracja tym swinstwem zakonczona w maju 2009.

W grudniu 2009 roku ulozylem sobie zdrowa zbilansowana diete, stricte pod silownie. Wyeliminowalem smieciowe jedzenie przechodzac na wegle zlozone, zdrowe tluszcze z odpowiednimi proporcjami miedzy nasyconmi, wielo i jedno, rybami i chudym miesem. Efektem bylo polepszenie skory twarzy. Teraz jednak caly czas cwicze na silowni, udalo mi sie znaczaco poprawic sylwetke, zwiekszyc mase o 9kg i niestety cera zareagowala na to zle. nie wiem czy to skutek podwyzszonej kalorycznosci diety. Na pewno po czesci zwiekszona podaz bialka ma wplyw na jej pogorszenie. Gdy zaczalem jesc wiecej (tyle ile sie zaleca - przynajmniej 1,7g protein zwierzecych na kg masy ciala) nastapilo zaognienie i lekki wysyp. Oczywiscie wraz z tym odnotowalem wzrost sily, masy, obwodow po okresie stagnacji. Cos za cos...

Teraz zamierzam dodatkowo do 3 treningow na silowni dolozyc 2 sesje boksu tajskiego tyogdniowo. Oczywiscie trzeba bedzie duzo jesc.. moze nawet wprowadzic odzywki bialkowe i weglowodanowe (waxy mazie - skrobia kukurydziana, a wiec wegle zlozone)...

Zmieniony przez - Arros w dniu 2010-09-22 16:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zgadzam się z niektórymi - te pierdy że dieta ma wpływ na trądzik to jakieś brednie, oczywiście jakiś tam jest wpływ słodyczy, ale bez przesady że to zaważa, bo gdyby tak było to po co komu wymyślać przeróżne leki i nie mam tu na myśli reklamowanych cudów tylko np. mocny środek jak Izotek, który działa podczas kuracji na cały organizm. Zawsze kumplowi mówię że pryszcze się leczy a nie wyciska, a on "dobra, dobra" z pizzą na twarzy chodzi. Trądzik to choroba, i trzeba to leczyć farmakologią i pod czujnym okiem lekarza, a nie czytać w necie cudownych sposobów, bo jeszcze pogorszymy.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-09-22 22:09:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormony - czy wszystko ok ?

Następny temat

Prostownice....

WHEY premium