SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I'm-nowe foty strona 7,8

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4283
"mam pytanie ile miales jak zaczynales cwiczyc w obwodzie miednicy(wysokość pępka) i jaka masz teraz. To dla mnie bardzo wazne!! Pozdrawiam ładna przemiana jka na 1,5 roku :D"


W pasie miałem 93 cm, teraz mam 90, mam zamiar to zmniejszyć.

Zemsta nie jest dobrym przyjacielem ale jest silną motywacją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
a wedlug mnie jak na 1,5 roku i przy tym wzroscie nie jest tak zle ;) wiem jak kumpel troche wyzszy od ciebie sie meczy... a nogi cos cwiczysz czy tylko gore :> ?

Zmieniony przez - Pufos w dniu 2006-07-22 20:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4283
Nogi utrzymuję tylko aby były w dobrej formie, bo grałem 8 lat w kosza. Nie ma co ich pokazywać.

Ostro mnie jedziecie z tymi opiniami hehe, powiem Wam, że naprawdę ciężko jest coś zbudować na tyle, żeby było widoczne przy moim wzroście ale będę ciężko pracował na siłowni.
Poza tym jak zrobię fotki w napieciu po siłce, to wrzucę dla porównania.
Pozdrawiam.

Zemsta nie jest dobrym przyjacielem ale jest silną motywacją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No wiesz nie masz sie czego wstydzic, ale jak dla mnie to nie jest nawet plazowa forma. Sory mam takie zdanie a nie inne. Brzuch no nie bzyt dobrze klatka lekko zarysowana ogolnie jeszcze duzo fatu malo miesni.Pokaz wiecej fotek moze bedzie cos lepszego.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
to wklej te nogi to dostaniesz soga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no tez chcialbym zobaczyc te nogi.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
zobaczcie na jego bic na fotce gdzie pokazuje klate.. to jest 43 ? HA HA HA .. a na tym w koszulce co sam bic to wypycha miesien reka i dlatego tak sie wydaje - daj fotke zebysmy widzieli obie rece.

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no na tym z klatki to wyglada jak 37-38-39 mniej wiecej ale nie napiety to mozna sie sprzeczac.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4283
Co to znaczy "wypycha mięśień ręką"? Nie rozumiem.

Zemsta nie jest dobrym przyjacielem ale jest silną motywacją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pokaz te nogi bo ciekaw jestem - wiele osob pisze na forum "ja nie robie nog bo jezdze na rowerze, gram w cos tam" i chce zobaczyc ile % jest prawdy w tych nogach po treningu rowerowym

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teraz ja!

Następny temat

MojeFotki - redukować dalej ?

WHEY premium