SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I bez medalu na Mistrzostwach polski MSWiA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Przedobrzyłem na zawodach i zakończyłem na 6 miejscu z wynikiem tylko 175kg.Miałem iść do 90kg 6 tygodni na diecie.W dniu zawodów ważyłem 88,10kg.Lecz po zawodnikach zreszta znajomych pierwsza dwójka była poza moim zasięgiem i trzecia lokata tez nie za wesoło.A wiedzac że kilka osób uciekło ze 100 do 90kg w tym złoty medalista, to postanowiłem iśc do 100kg.Także z wagą 90,10kg wystartowałem do setki.Na rozgrzewce było jeszcze oki dojechałem do 180kg i miałem od tego ciężąru zaczynać.Za namową kolegi rozpoczołem od 175kg.Pierwsze podejście i tzw kupa.Tym samym cały plan poszedł w las.Po podaniu drugich wag wiedziałem,że jak nie pchne życiówki to nawet 4 miejsce ucieknie.I też tak się stało.W drugium podejściu gładko zaliczone 175kg.Trzecie 187,5kg niestety nie poszło.Także na tzry boje tylko jeden zaliczony.Gdybym szedł w 90kg to 182,5kg dawało mi 3 miejsce wygrałbym waga ciała.Także za bardzo przedobrzyłem i na dodatek byłem zabardzo odwodniony.Ale nic , człowiek uczy się na błędach.Na dniach chcę kupić sobie koszulkę Titana F6 i zaczać spróbowac w koszuli jak to będzie.Jedno wiem,że za rok do 90kg na zawołanie tyrzeba bedzie pchac ze 190kg aby liczyć na trzecie miejsce.Wyżej to około 200kg musi być.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
nie przejmuj sie pakoo tak jak powidziałeś człowiek uczy sie na własnych błędach. Do przyszłego roku wypchniesz dużo więcej i bez medalu sie nie obejdzie powodzenia w dlaszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Rok temu miałem brąz do 90kg.wynik 177,5kg.
Ale w tym roku bedzie większa determinacja i przygotuję się typowo pod ławę.A tak z marszu.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
nieprzejmuj się jeszcze będzie lepiej
ogólnie w zawodach w wyciskaniu na różnych szczeblach można zaobserwować znaczne zwiększenie wyników i poziomu zawodów praktycznie z roku na rok!
dlatego teraz żeby wygrywać trzeba mieć świetną formę i dobrą koszulke

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Rywalizowaliśmy bez koszulek.I sędziowanie lajtowe.
Ale to prawda co roku poziom idzie w górę, choć do 110kg była raczej lipa.Tak samo do 75kg bez Gąsienicy który poszedł do 82,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
no jak bez koszulek to wynik miałeś całkiem dobry ale mógłby być lepszy
a tak przy okazji to pamiętasz ile Gąsienica zrobił bez koszulki bo to mnie ciekawi?

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
195kg i wygrał.200kg przycisło go.
W tym roku dużo lepiej wyglądał no i dostał mięśnia i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
No widzę że POLICJANCI są coraz mocniejsi !!!
A jak wypadł Mirowski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Mirowski i Marecki nie startowali.Nikt z łodzi nie przyjechał.
Trochę byliśmy zdziwieni takim postępowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5209 Napisanych postów 19340 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336119
A czy byli Kuflik i Włoch oraz weteran Chrzanowski ?
Wszyscy ode mnie z klubu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1399
Kuflikt Mirosław wycisnął 182,5kg i był drugi w wadze do 110kg.Chrzanowski Roman wycisnął 145kg i był drugi w swojej kategori wiekowej ogólnie był 12.Włoch Arkadiusz 160kg III lokata.Tak jak pisałem wczesniej 110tka była słaba i 75 tka również.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

martwy ciąg - uszkodzona skóra na piszczelach ;/

Wiecej