SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
casper_pl

Ale wielkosc dawki nie zalezy tylko i wylacznie od masy ciala, bierze sie rowniez pod uwage rodzaj zmian na skorze. Ja bralem 20 mg i efekty sa rewelacyjnie, tradzik calkowicie ustapil, teraz biore dawke podtrzymujaca 10 mg na dobe. Nie kazdy musi leczyc sie duzymi dawkami, poza tym te duze dawki wyjda na niekorzysc, zaden organizm nie jest w stanie spokojnie zniesc 60 mg, a co juz mowic 80 mg. Wlasnie dlatego w USA chca wycofac lek, bo lekarze przepisywali zbyt duze dawki, ktore prowadzily do powaznych powiklan. Ja nikogo nie strasze, bo nie o to chodzi, tylko dziwie sie jak nierozwazni sa lekarze a pacjenci im wierza.PO obliczeniach wyszlo mi, ze powinienem brac 30 mg, jednak zdecydowalismy wspolnie z lekarzem, ze 20 mg w zupelnosci wystarczy i ze rzeczywiscie wystarczylo. Nie mialem powaznych zmian typu cysty, ale drobny tradzik na calej twarzy oczywiscie wyskakiwaly tez ropne, drobny tradzik mam na mysli grudkowo-krostkowy. Na jednym forum tez wypowiadal sie taki bohater ze bierze 80 mg w konsekwencji dostal zatrucia organizmu i musial przerwac kuracje. Kiedys tak duzymi dawkami leczono tylko w szpitalach i tak powinno zostac, ciagla kontrola, ciagle badania pozwolily spokojnie przejsc kuracje. A teraz zostawiaja pacjenta i niech sam sobie radzi. Czytalem juz wiele opinii miedzy innymi taka, ze choc pacjentka wyleczyla sie z tradziku to ma teraz nowy klopot: uszkodzona watrobe czy slabe wlosy. Ja jestem przeciwny stosowaniu duzych dawek, to tak jakby swiadomie lykac trucizne i tak sie lyka, ale nie 80 mg, a tymbardziej nie 100mg bo to czysta glupota. Ale skoro pacjent chce to prosze bardzo, tylko niech potem nie jeczy, ze na co mi to bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
Kamow

ok zgoda ale jak On nie widzi efektow leczenia tak niska dawka !!

niezapominaj ze lek sie akumuluje tylko przez 6 msc w organizmie i bawienie sie niska dawka nie ma sensu !

ja ciagne 80mg/dzien i jakos zyje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
casper_pl

To powinien skonsultowac to z lekarzem, moze dostanie wieksza 30 mg, tak jak mi proponowano.
A czemu mialbys nie zyc przy dawce 80 mg? Ludzie zyja tylko co sie potem z nimi dzieje, ale to juz tyle bylo o tym napisane ze szkoda gadac. Wazne ze czujesz sie dobrze. Ja niestety jestem przeciwnikiem duzych dawek, pozbycie sie tradziku kosztem zdrowia to raczej nierozsadne, bo tradzik zniknie a pojawiaja sie inne dolegliwosci ktore mozna zaleczac cale zycie. Bledne kolo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
Kamow

racja tradzik bez leczenia zniknie albo nie , ale blizny juz nie !!!

a pozniejszy koszt leczenia blizn to dopiero wydatek !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
casper_pl

Masz moze GG? Bo tak ciagle pisanie na forum to troche meczace, a mam kilka pytan. Ja niestety tez musze zaczac leczyc blizny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
"Masz moze GG? Bo tak ciagle pisanie na forum to troche meczace, a mam kilka pytan."

nie rozumiem????????
zawsze myslalem ze fora sa po to zeby jak najwiecej tematow bylo poruszane i zeby kazdy mogl znalesc odpowiednie pytanie i odpowiedz??!!
Kamow mysle ze nie wypada ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Dzikk25

Jesli pytania sa prywatne to nie bede pisac na forum. I nie musisz mnie pouczac, wiem co mam robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Ja tam nigdy bym nie wzieła takiej dawki(80mg) biore 30mg i odczuwam skutki uboczne a co dopiero 80,umarłabym chyba...U mnie juz troche lepiej na buzi,nie mam juz tak podraznionej skóry zaczerwienienie schodzi takze jest ok.Tylko te usta cały czas musze nawilzac,suche sa bardzo ale na szczescie niepekaja.No i pojawiaja mi sie bóle stawów i ogólnie jestem osłabiona,ale moze ten upał tak na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Kamow,
"... Bo tak ciagle pisanie na forum to troche meczace ..."

rozumiem ze nonstopa zadajesz "prywatne" pytania?? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Dzikk25
Akurat to nie jest Twoj interes czy non stop zadaje prywatne pytania, nic Ci do tego, mozesz sobie interpretowac moje slowa jak chcesz, malo mnie to obchodzi. Mam dosc ludzi, ktorzy potrafia tylko zwracac uwage. Daruj sobie komentarze pod moim adresem. Pozwol ze ja bede oceniac co robie nietaktownie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium