SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Tak czytam i czytam bo sama od przyszlego tygodnia mam zamiar zacza kuracje izotekiem.Jednak bardzo chcialabym zobaczyc wypowiedzi osob ktore sa juz kilka miesiecy po zakonczeniu kuracji bo interesuje mnie to czy nie pojawily sie nawroty lub inne problemy niekoniecznie tylko skorne.Bralam juz tyle lekow ktore w trakcie kuracji wydawaly sie pomagac a potem tradzik wracam ze teraz chcialabym sie upewnic ze po wydaniu takiej kasy i co najwaznijesze po psychicznym nastawieniu sie na to ze ta zmora juz nie wroci faktycznie tak bedzie.Wiec jesli ktos moze sie podzielic swoimi doswiadczeniami po przebytej kuracji to bede wdzieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Raczej nikt Ci nie napisze jak jest po zakonczonej kuracji i czy maja nawroty czy nie bo poprostu nikt taki nie odwiedza tego forum,wszyscy ktorzy tu pisza sa w trakcie leczenia.Wiec musisz chyba sama na wlasnym przykladzie sie przekonac jak bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Chyba masz racje bo po co Ci ktorzy sa juz "po" mieliby tu zagladac:0 Kurcze ale im strasznie zazdroszcze:( Mozesz mi napisac jakie antykoncepty bierzesz i jak sie teraz czujesz.
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
andzia zobacz 1 str tego watku(sprawdz linka ktory tam jest) a takze przeczytaj kilka z tych stron. sa ludzie ktorzy koncza albo sa juz "zaawansowani", albo przyjmowali konskie dawki i zyja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Andzia
Moj derma powiedzial mi ze nawroty wystepuja u 6% leczonych izotekiem po przejsciu calej kuracji, dodal rowniez ze te 6% tez zostalo wyleczonych w drugim cyklu. czyli po prostu jezeli nie za 1 razem sie uda to za drugim napewno problem zniknie:) ja mam pelne zaufanie do mojego derma bo to profesorek jakich malo ( dzieki bogu ze do niego trafilem od tych publicznych konowalow ). Ja jestem na izo 2 tygo i juz widze lekka poprawe, wysyp mialem po 7 dniach, przynajmniej tak mi sie wydaje ze to bylo to bo wysypalo niezlymi 'okazami' ale teraz wydaje mi sie ze z dnia na dzien robi sie lepiej... obym sie nie mylil:P
pozdro i zaczynaj jak najszybciej leczenie bo lato sie zbliza a slonce bedzie bardzo zle dzialalo na skore jezeli sie bierze wit. A ,bo przeciez to jest kwas witaminy A, a wiec od slonca moga sie zrobic plamy na skorze! nie zwlekaj tylko hops raz do buzi:D hehe tableteczke;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
jestem w 3 tyg. kuracji prawie od samego początku mam dość duży wysyp.. dermatolog powiedział mi dziś, że za ok 1 tydz powinno już być w dużej części po sprawie.. nie wiem czy na 100% tak będzie, ale takie rzeczy podnoszą na duchu :) no i udało mi się załatwić zwolnienie z wf'u ;) .. w sumie nikt z Was nie powinien mieć z tym wiekszego problemu gdyż nie zaleca się dużego wysiłku fiz. podczas trwania kuracji, a już na pewno u osób (do których się i ja zaliczam) których dosięgnął jeden ze skutków ubocznych objawiający się bólem mięśni i pleców...

trzymajcie się .. pozdrawiam!

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
adiman99
Nawet nie wiesz jak bardzo bym juz ta "tableteczke"chciala wziasc ale musze poczekac na nastepna wizyte u lekarza niestety.Dla mnie opalanie a raczej jego brak nie bedzie stanowilo mysle problemu jesli tylko do wrzesnia sie wyleczy mi buzka to moge chodzic nawet biala jak z maki:)Zalezy mi na wrzesniu bo wtedy zamierzam wziasc slub, no chyba ze mi sie tak w glowie od tego prochu pomiesza ze sie rozmysle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
andzia184
Hehe:) Myślę, że aż takich skutków nie będzie, żebyś musiała zmieniać zdanie:P Ja osobiście trochę się martwię tym zakazem wylegiwania na słoneczku, ale cóż - trzeba się poświęcić;) Naprawdę, im szybciej zabierzesz się za łykanie, tym szybciej będziesz miała problem z głowy. Trochę się martwiłam, że mi będzie ciężko, bo mam teraz czas 18tek, a tu zakaz jakiegokolwiek alkoholu, ale jest spoko. Po miesiącu są efekty, i to nawet spore:) oczywiście, są też skutki uboczne, ale tym się bardzo nie przejmuje:)

oioioi
Nie mów, że specjalnie załątwiałeś zwolnienie! Nieźle... Hehe;) Może ja też powinnam o tym pomyśleć?:P

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Własnie powiedzcie ile czasu powinno upłynąc po leczeniu żeby mozna sie opalac bez problemu?Od razu po czy trzeba odczekać troche bo niewiem,co prawda do lata to juz bede po kuracji raczej ale wiosną tez jest silne słoneczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Co do słonca to nie ma co się aż tak obawiać przecież są kremy z filtrem to będziemy się smarować.
A co do zwolnienia z w-f to też mam. Nawet wzięłem zaświadczenie od dermy, że tableki biore jutro do WKU jade a mile widziana byłaby kategoria D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium