SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Puchar Dolnego Śląska Spartan Cup - Wrocław 21.11.2020

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 845
Serdecznie zapraszamy sympatyków sportów siłowych na IV PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA w podciąganiu, pompkach i wyciskaniu wielokrotnym do Wrocławia.
Zawody rozgrywane będą w następujących konkurencjach:
1. Push up – pompki
- Kobiety open
- Mężczyźni open
2. Pull up – podciągnięcia
- Kobiety open
- Mężczyźni open z obciążeniem 20 kg
3. Wyciskanie Wielokrotne z pit stopem
- Mężczyźni open z ciężarem 60 kg
- Kobiety open z ciężarem 30 kg

Zapisy ruszyły! Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 71 348 42 17 lub mailowo recepcja.krajewskiego@spartan.wroc.pl


1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Coś takiego można spotkać na zawodach za naszą wschodnią granicą tak jak współczynnik którego używaliśmy ( ciężar sztangi x ilość powtórzeń / wagę ciała) oraz czas boju (5 min.).
Jest to jakiś pomysł tak miało byc na I Mistrzostwach Dolnego Śląska które zostały odwołane.
Trzeba jednynie określić minimalny ciężar startowy dla kobiet i mężczyzn myślę że np. 20kg dla pań i 40kg dla mężczyzn z możliwością zwiększania ciężaru sztangi np. co 2,5kg u pań i co 5kg u mężczyzn.
Będę o tym rozmawiał z organizatorem VI Mistrzostw Polski w WW ( w planie 15 maj 2021) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 845
Regulamin zawodów

















Zmieniony przez - SPARTANWROCLAW w dniu 2020-09-10 15:48:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
WW coś nowego !
Nowa formuła powinna zadowolić wszystkich Tych co narzekali na odbijanie sztangi od klatki i Tych którym nie podoba się skracanie ruchu ( mostek).
Pozycja górna - pozycja w której zaczynaliśmy WW ( 12 lat temu) trzeba będzie ją sobie przypomnieć
Zatrzymanie na klatce - coś nowego dla zawodników WW trzeba będzie się tego poduczyć

Co prawda zacząłem juz w Lipcu wyciskac z zatrzymaniem na klatce to dla mnie zupełnie inne wyciskanie jest cięzko ilość powtórzeń narazie niewielka i to do własnego liczenia 2 sek. ( czyli około ).Do równego tempa nadawanego przez urządzenie pewnie będzie jeszcze trudniej.W sobotę spróbujemy cos nagrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 207 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9175
Ehh cos pecha mam na moj rodzinny Wroclaw... W koncu zająłem sie troche WW ale pit stop zupełnie mi nie leży. Tak czy inacej mam nadzieje ze impreza wypali i frkwencaj dopisze;)
1

Kettlebell Sport & Deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Mi specjaliście od odbijania też "podwójny stop" nie bardzo wychodzi ale to jeszcze 2 miesiące mamy.
Sam jestem ciekawy czy ta formuła WW wzbudzi zainteresowanie moze tak i przy tym zostaniemy
Myslę że warto spróbować i się przekonać . Wyniki będą świeżutkie bo chyba nikt jeszcze tego nie robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
UWAGA !
Organizator na prośbę zawodników wprowadza kolejną konkurencję - podciąganie open mężczyzn ( bez dodatkowego obciążenia)
Tym samym rywalizacja w podciąganiu będzie się odbywała w
- Podciaganie kobiet Open
- Podciąganie mężczyzn Open
- Podciąganie mężczyzn Open z 20kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No i jak to wygląda ?
Dla mnie pełna ekstrema chyba juz niczym więcej nie można utrudnić( po za cięzarem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 110 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4550
Straszne rzeczy wymyślacie ciężko będzie to zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Witam, jeden ciężar dla wszystkich? Sprawiedliwie by było 1/2 lub ciężar ciała jeśli chodzi o konkurencję z 2-sekundowym zatrzymaniem a tak lekkie wagi mają małe szanse na rywalizacje z ciężkimi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A czytałeś regulamin ?
To jest do współczynnika ( ciężar sztangi x ilość powtórzeń / wagę zawodnika ).
Ale masz jeszcze pompki na komendę jak by nie poszło w WW


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-09-13 23:12:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z trojboju silowego

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa Sierpca w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 11.11.2020 r

WHEY premium