SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Mistrzostwa Szczecinka Bench Press, Deadlift RAW-1-2.06.2019 Szczecinek

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1508 Napisanych postów 15600 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262166

W dniach 1-2 czerwca 2019 odbędzie się już kolejna edycja zawodów w Szczecinku...

IV Mistrzostwa Szczecinka Bench Press, Deadlift RAW

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 5/22/2019 10:44:38 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1508 Napisanych postów 15600 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262166

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 4/19/2019 6:53:15 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4167
Niedziela i poniedzialek? Strasznie się napaliem że te zawody beda jednak w marcu ale trudno :)

BP - "kropla drąży skałe" DL - "tsunami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Edmondson
Niedziela i poniedzialek? Strasznie się napaliem że te zawody beda jednak w marcu ale trudno :)

Myślę że miało być 1-2 czerwca....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4167
W Z O R EK

Też tak przypuszczałem, akurat mi nie pasuje ale mam nadzieję że frekwencja dopisze, bardzo fajna inicjatywa z martwym cięgiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 99 Wiek 57 lat Na forum 253 dni Przeczytanych tematów 17702
Edmondson
W Z O R EK

Też tak przypuszczałem, akurat mi nie pasuje ale mam nadzieję że frekwencja dopisze, bardzo fajna inicjatywa z martwym cięgiem
Też tak myślę i raczej się wybiorę na te zawody...niecałe 60 km ode mnie+martwy+weteran50+ wręcz idealnie pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Prawdą jest że brakuje zawodów w martwym ciągu , a ludzi trenujących pod tym kątem jest bardzo dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8154
Witam impreza byla cykliczna miała zawsze odbywać się w 2 tydzień maja. W związku iż Pruszków organizuje w 2019r w tym terminie duża imprezę to zawody zostały przesunięte. Miały być w marcu ale niestety nie wyrobię się organizacyjnie. Zawody odbędą się 1-2 czerwca zbogacone a martwy ciąg :) gdyż wielu z nas uwielbia ciągi a w PL nie ma za dużo takich imprez :( Serdecznie wszystkich zapraszam. Zawodnicy, którzy startowali w Szczecinku wiedzą, że impreza jest na wysokim poziomie pod każdym względem :) :) :)

Zmieniony przez - mgła86 w dniu 2018-12-13 14:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Napewno będzie super impreza, powodzenia w organizacji ;)
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8154
Organizator zawodów ponownie będzie dążył aby turniej odbył się akcją charytatywną.
W tym roku organizator będzie dążyć aby opłacić z uzbieranych pieniędzy z wpisowych dwu tygodniowy turnus rehabilitacyjny chorego chłopca na Autyzm Mateusza Niezgodę.

Aby taka była możliwość organizator musi pokryć koszty organizacji w wysokości około 30 tyś.zł
Każdy uczestnik zawodów, który wystartuje w naszej imprezie dołoży cegiełkę do tej wspaniałej akcji charytatywnej.

Zawody będą jak zawsze na wysokim poziomie. Każdy uczestnik otrzyma medal, pakiet startowy a najlepsi puchary i nagrody rzeczowe zgodnie z regulaminem imprezy. Oprócz nagród będzie zapewniony ciepły posiłek dla zawodników oraz będzie można skorzystać z ciepłej kawy, herbaty a nawet posmakować przeróżnych wypieków. Serdecznie zapraszam zawodników, sympatyków wraz z rodzinami i nie tylko.

Osoby oraz firmy, które chciałby wspomóc imprezę sportową, która odbędzie się akcja charytatywna proszę o kontakt z organizatorem pod nr. tel. 501 490 066
Organizator będzie wdzięczny za każde wsparcie i w zamian oferuje reklamę.

Organizator Podolańczyk Szymon

Zmieniony przez - mgła86 w dniu 2019-01-10 10:52:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
W poprzedniej edycji wystartowało 103 zawodników z całej Polski. Dzięki takiej licznej obsadzie zawodników w naszym turnieju uzbieraliśmy 6.180 zł i pieniądze w całości zostały przekazane dla chorego chłopca Jasia Korabiewskiego, który urodził się z wada genetyczną Achondroplazją. Dzięki uzbieranej kwoty z wpisowych Jasiu pojechał na pierwszy turnus rehabilitacyjny w swoim życiu.
Organizator wraz z rodzicami bardzo mocno dziękują za wsparcie i dołożenie cegiełki dla tego wspaniałego dwu letniego chłopca.
Zapraszamy ponownie na IV edycje Mistrzostw Szczecinka, które odbędą się 1-2 czerwca :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski WRPF w WL RAW - 12.05.2019 PRUSZKÓW