SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

IV MP w WW z ciężarem stałym-16.06.2018 Wrocław

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 13510 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285352

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1283 Napisanych postów 6692 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 70297
Extra.
Czyli oczekujesz od nas rekordów na MP w WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 199 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5536
Mogę się założyć że we Wrocku padną rekordy.....bo gdzie jeśli nie tu....w kolebce ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1283 Napisanych postów 6692 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 70297
Przy tak upierdliwych sędziach może być ciężko ja bym się nie zakładał
We wtorek kolejna zapowiedz imprezy w mediach znowu trzeba będzie się mądrzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 199 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5536
Jak sędzia upierdliwy to dokładny oby wszyscy byli upierdliwi....wtedy będzie sprawiedliwie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Ja się zakładam że padnie co najmniej 1 rekord
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3522
Ja tylko dodam że sponsor którego udalo mi sie pozyskać i w znaczny sposób wesprze MP dodatkowo ufunduje kolejne nagrody : Tym razem będzie to dla: najmłodszego i najstarszego zawodnika / zawodniczki, oraz za rekordy Pl. Od taka dodatkowa motywacja dla Nas : a będzie to 3-miesieczny zapas śniadania w postaci płatków - a mogę tylko dodać ze takich płatków jeszcze nie jedliście : nie wiem czy mogę podać nazwę sponsora, ale będzie też tego sporo do wygrania ale i rozlosowania :) malo tego bedzie też stanowisko gdzie bedzie można zapoznać się z asortymentem i zakupić w promocyjnych cenach :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1176 Napisanych postów 14546 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250610
Nazwę sponsora możesz podać , tylko bez adresów www itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiaj mignęła mi przed oczami lista zgłoszeń kobiet jest zapisanych 16 pań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 13510 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285352
To sporo, tylko się cieszyć.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Federacji GPC - 24-25.03.2018 ZALESIE