SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INKOSPOR X-TREME Supafit Muscle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1866
Co jeszcze by pasowało do tej odrzywki podobno jeast dobra INKOSPOR X-TREME Supafit Muscle . chce nabrać masy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
DIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to jest to cudo w apmułkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1866
Ale czy tan środek jest dobry czy to badziewie bo gdzieś czytałem że daje dobra efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Podaj skłąd i cenę to powiem bo mi sie nei chce szukac.
Efekty- co przez to rozumiesz??

Raczej nie daje

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
lux produkt, mam go w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1866
Skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, wytrzymałość i szybkość zależy od prawidłowego treningu i diety. Szczególnie ważne jest dostarczanie między innymi odpowiedniej ilości białka. Istotną rolę spełnia tu również hormon wzrostu. Stymulująco na wytwarzanie przez organizm tego hormonu, obok intensywnego treningu, wpływa przyjmowanie optymalnej kombinacji aminokwasów i mikropeptydów. Dodatkowo wzmacnia ten efekt zwiększona ilość L-argininy i L-ornityny. Każda ampułka Supafit Muscle Plus zawiera 8264 mg L-aminokwasów z bardzo wartościowego hydrolizatu albuminy mleka. Jest on szybko wchłaniany przez co mięśnie wcześniej "są gotowe" do przyjęcia białek. Dodatek l-argininy i l-ornityny w ilości 4100 mg/1 amp. aktywizuje hormony anaboliczne. Witamina B6 poprawia wykorzystanie aminokwasów w organizmie. Opakowanie zawiera 20 ampułek po 20 ml każda.

Skład na 20 ml/1 ampułkę:
Arginina - 3000 mg
Ornityna - 1100 mg
Kwas glutaminowy - 813 mg
Kwas asparginowy - 459 mg
Izoleucyna - 249 mg
Lizyna - 403 mg
Leucyna - 387 mg
Glicyna - 69 mg
Seryna - 232 mg
Cystyna - 90 mg
Tryptofan - 47 mg
Prolina - 275 mg
Walina - 245 mg
Fenyloalanina - 112 mg
Metionina - 82 mg
Treonina - 305 mg
Alanina - 194 mg
Tyrozyna - 103 mg
Histydyna - 99 mg
Witaminy:
B6, A, D, E, K, C, B1, B2, B12, kwas nikotynowy, biotyna, sole mineralne.

Dawkowanie:
Jedną ampułkę wypić bezpośrednio przed treningiem. Wyłącznie do stosowania doustnego.





Opis produktu cena to 129zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wobec tego moja opinia : szmelc.Zainwestuj w coś innego.Jak chcesz podnieść poziom hgh to wykonuj trening z wieksza ilościa powtórzeń, w zakresie 15-10.Tylko po co, samo hgh nie działa bez teścia, a teścia stymulujesz zakresem powt. 8-1,2 dlatego większośc planów masowych to zakres 12-6 i tego sie trzymaj
Nie ma produktów podnoszacych w znaczacy sposób hgh.
Ortynina i arginina musiałaby być podawana dożylnie ale w dawkach przekraczajacych zdrowy rozsądek.Gdzieś nawet były badania naten temat, chyba w insomni..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835
Miałem za pół darmo i brałem 1 ampa po treningu , jak teraz widze w większości cena zaporowa na to cudo bo de facto mi na 2 tyg starcza
Jak dla mnie to BCAA z bajerami o wątpliwej skuteczności jak masz drożej niż 50-70zł za paczke to się nie opłaca .

Jedyny pozytyw to bardzo wygodne dawkowanie .
Brałem porcje po treningu siłowym przed HiiTem

Zmieniony przez - żeleś w dniu 2010-11-22 11:13:53

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Który chce kalendarz na gwiazdke?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cel massa-co dozucić zeby było lepiej??

Następny temat

Najlepszy Pack. Potrzebna pomoc fachowców.

WHEY premium